RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

NikolaRi aka Josip Bobnar. Stara pedofilčina koja je u điru s Suadom Keserovićem a predstavlja se kao Nikola Božić Nix. Dečko s Krnjeva koji se bavi s MMA. Dok ovaj to ne sazna 😁
Ako poznajete Anitu jasno je i kako je završila s njima na kraju.
Uglavnom da se zna tko je i duboko grlo našeg foruma 😉
BTW broj moba mu je +385 95 514 3367 ako Vam se počne prijetiti.
Pozdrav!
Jesi sigurna?
Po Googleu lik je jos 2013 imao skoro 6 banki
znaci danas ima oko 70
 
Jesi sigurna?
Po Googleu lik je jos 2013 imao skoro 6 banki
znaci danas ima oko 70

Potpuno!
I još bi se htio igrati s curicama na krilima svog ega no jbg, ne ide...godine stisle, vrijeme ga pojelo...
 
Bio netko ?

Sve ove ko fol independent ukrajinke i ruskinje su fake oglasi a ove preko agencije od svih njih su možda dvije u Ri. Jučer sam poslao poruku Adroditi i Mariana ,prvo mi je odgovorila Mariana i poslala adresu kada sam stigao otvorila mi je potpuno druga cura, po izgledu daleko od ovih na oglasu 6/10 i rekla da je to fake oglas i zatvorila vrata, nisam ni izašao iz zgrade stiže mi poruka od Afrodite (ista adresa) da je slobodna a ja joj govorim da sam već tu i otvara mi ista cura koja objašnjava da je pogriješila agencija??? i nudi mi popust. kako mi je već pun k...c :sneaky: pristajem na pola sata za 800 kn. Želi se ljubiti ,jako dobar oral bez i svršavanje u usta što me iznenadilo jer većina traži nadoplatu a ona je željela sama jer kada sam je upozorio da ću svršiti navalila je kao luda. Iz iskustva do sada Brazilke su puno bolje i zgodnije , barem su oglasi točniji a događalo se da su cure i zgodnije u živo.
 
pa zar toliko bedaka postoji koji plaćaju te bonove jer je sve više tih lažnih oglasa sa bonovima i aircashom znači da budale i naivci još uvijek postoje jer da nije tako nebi ni tih oglasa sve više bilo, znači nitko sa bonom još nije jebo samo najbeo, makar koliko ja znam volio bih da me tu netko demantira :)
 
Sve ove ko fol independent ukrajinke i ruskinje su fake oglasi a ove preko agencije od svih njih su možda dvije u Ri. Jučer sam poslao poruku Adroditi i Mariana ,prvo mi je odgovorila Mariana i poslala adresu kada sam stigao otvorila mi je potpuno druga cura, po izgledu daleko od ovih na oglasu 6/10 i rekla da je to fake oglas i zatvorila vrata, nisam ni izašao iz zgrade stiže mi poruka od Afrodite (ista adresa) da je slobodna a ja joj govorim da sam već tu i otvara mi ista cura koja objašnjava da je pogriješila agencija??? i nudi mi popust. kako mi je već pun k...c :sneaky: pristajem na pola sata za 800 kn. Želi se ljubiti ,jako dobar oral bez i svršavanje u usta što me iznenadilo jer većina traži nadoplatu a ona je željela sama jer kada sam je upozorio da ću svršiti navalila je kao luda. Iz iskustva do sada Brazilke su puno bolje i zgodnije , barem su oglasi točniji a događalo se da su cure i zgodnije u živo.
Koja je to cura?
 

Ima tko kakav info?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh