RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Jel netko bio kod ove crne ??? Cini mi se jako dobra

 
Za ovu moraš imati brdo
Za ovu moraš imati brdo love
Bio noćas kod ove. Agencija Chocholate and Cream. Imaju brdo oglasa ali dvije cure su u gradu. Obije su top, js sam bio kod ove na slici. Mala je vrh mlada, ako nema 20, vise od 23 nema sigurno. Sitna al tjelo top sise odlicne, guza isto, usne napumpane malo al tocno kako treba, jebacki. Pise ukrainka, ali latina je. Malo je bila prestrasena u pocetku, al opustila se. Akcija isto odlicna, sve sa kondomom al nisam ni trazio bez. Žao mi jedino sta sam uzeo samo pola sata, jer stvarno je bombon. Al bio sam vec u điru i kasno došo. Nudi i duo sa kolegicom, mozda se cak i odlucim za. Steta 1500, dogovorio sam pola sata sa agencijom za 150 €, kad sam dosao kaze 2000kn. Kazem nismo se tako dogovorili, a ona onda 1500. Al ne nasjedajte ako kaze vise od dogovora, voli uzet lovu al da se je urazumit. Nisam vise htio pregovarat jer je riba vrh. Okrenuo sam se od dosta odrona u Ri sta su trazili 1000 tako da mi ovo nije ni malo žao. Sve u svemu jako dobro iskustvo.
 
Vec dosao na lokaciju, prvo trazili videocall, pa kad sam odbio, trazili selfie sto sam isto odbio, okrenuo se i otisao. A s agencijom dogovorio bio 1000 kn - 30 min...
 
Agent ti je rekao 150 a ona ti je naplatila 200 eura pola sata? Ovo je kolegica koja je sa njom cini mi se mozda cak i bolja od ove prve sto sam stavio.
Je, to je ta druga. Da, rekao sam voli uzet lovu. Meni je bila dobra pa sam joj dao, inace bi ozisao. Jbg cijena je takva kakva je, ako pohledas npr Istambul tu na EGE sve te ribi su 150€, u Španjolskoj i Njemačkoj po 100€ koliko hoces. Očito da kod nas mogu najbolje naplatit, one same kažu da su tu jer je lova dobra.
 
Je, to je ta druga. Da, rekao sam voli uzet lovu. Meni je bila dobra pa sam joj dao, inace bi ozisao. Jbg cijena je takva kakva je, ako pohledas npr Istambul tu na EGE sve te ribi su 150€, u Španjolskoj i Njemačkoj po 100€ koliko hoces. Očito da kod nas mogu najbolje naplatit, one same kažu da su tu jer je lova dobra.
…a balkanci plaćaju, kad je beg bio cicija🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh