Red sonja

Jucer napokon nakon vec nesto vremena posjetio Sonju i kaj da velim. Usluga na najvisem mogucem nivou i najobilniji squirt do sada. Oboje bili potpuno mokri...svi koji je posjecuju znaju o cemu pricam. Anal & facefuck queen. I dalje ima takvu potraznju/upite da i redovne uopce ne stigne rijesiti tako da sretno svima koji je dobiju. Odlucio sam reducirati sve na 2-3 zenske, drzati se kvalitete i usluge.
 
Jucer napokon nakon vec nesto vremena posjetio Sonju i kaj da velim. Usluga na najvisem mogucem nivou i najobilniji squirt do sada. Oboje bili potpuno mokri...svi koji je posjecuju znaju o cemu pricam. Anal & facefuck queen. I dalje ima takvu potraznju/upite da i redovne uopce ne stigne rijesiti tako da sretno svima koji je dobiju. Odlucio sam reducirati sve na 2-3 zenske, drzati se kvalitete i usluge.
Akcija kod doticne je uvik bila top topova.
Ja sam davno bio kod nje,sad nakon toliko vrimena nemoze izgledom biti nesto.Da se nelazemo nije ni tad bila nesto po izgledu ni u faci ni u tjelu ali da je znala posao znala ga je puno bolje nego 3x mlade od nje.
 
Sonja je uvijek bila top za sve one koji se drze realnosti.
Nije mlada.
Cike nisu ko u 25ogidusnjakinje.
Ali sve ostalo..

Nazalost sve godine druzenja,a ima ih minimalno 7... kod RS sam batalio sve ostale..
Sada ..kada zbog vise sile,i ne njene krivnje,ne mogu do nje .izvisio sam kod svih ostalih..
I Sonja ..svojom je kvalitetom usluge nabila visoke standarde svim ostalim ..kud i kamo mlađim curama..
I zadnjih 5 posjeta nekim drugim curama,odlazim razocaran.

Dajem onu stvar na panj za okladu..da sve istale cure rade barem 50% usluge koju radi RS ..da bi im zarada skocila za minimalno 100%.

Medeza..
Mozda se ipak jos jednom sretnemo..
Jedan tvoj posjet ..ipak ostaje u vjecnom pamcenju
 
Sonja je uvijek bila top za sve one koji se drze realnosti.
Nije mlada.
Cike nisu ko u 25ogidusnjakinje.
Ali sve ostalo..

Nazalost sve godine druzenja,a ima ih minimalno 7... kod RS sam batalio sve ostale..
Sada ..kada zbog vise sile,i ne njene krivnje,ne mogu do nje .izvisio sam kod svih ostalih..
I Sonja ..svojom je kvalitetom usluge nabila visoke standarde svim ostalim ..kud i kamo mlađim curama..
I zadnjih 5 posjeta nekim drugim curama,odlazim razocaran.

Dajem onu stvar na panj za okladu..da sve istale cure rade barem 50% usluge koju radi RS ..da bi im zarada skocila za minimalno 100%.

Medeza..
Mozda se ipak jos jednom sretnemo..
Jedan tvoj posjet ..ipak ostaje u vjecnom pamcenju
Ne plaći zbog pičke 😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh