Red sonja

A tako je top iskistvo s njom!
A je..mora se priznati..
I prije je znala nestajati sa scene ..
Pretpostavimo da su privatne stvari u koje se ne treba miješati.
Valjda ce se javiti..i opet biti dostupna..ako cemo tada jos svi moci nesto delati.
Jer kako nama idu danii godine ..idu i njoj..
Ne vjerujem da si bas. moze priustiti plastike i botoksa ko Neda Ukraden..😁
 
Vidim da moram odvojiti malo vremena da se obratim svekolikom pučanstvu s par riječi:)
Naime, obzirom na broj poruka i poziva, nemoguće je odgovoriti svakome, a kamoli išta više. To je jednostavno van moje moći.
Ono što mogu je da kad stupim s nekim u kontakt budem korektna i konkretna, da poštujem dogovor i kad se družimo budem opuštena, spontana i da nam bude zabavno i lijepo. Veseli me kad odlazit s osmijehom na licu i hvala svima koji su prepoznali moj trud i vraćaju istom mjerom. Kao što znaju oni koji su probali, zeznut me možete samo jedanput...ja idem dalje. Sve kažem unaprijed i ako se to ne ispoštuje, ne objašnjavam i ne raspravljam, meni je moj mir neprocijenjiv. Odgojila sam svoju mladunčad, nemam namjeru više nikog odgajati. Dakle, ti budi ti, ja ću biti ja...pa kud puko da puko. A dobro je kad se puca:p
Ono što mogu...vjerujem da poznajem mušku seksualnost i zdravlje bolje od većine muškaraca i želim vam reći da je sve ok...sve je normalno..... povremeni problemi s erekcijom, i ako svršiš prvi put brzo pa možeš drugi put opušteno, i ako ne možeš svršiti drkajući, pušenjem, penetracijom...ako ti nekad treba više vremena i stimulacije, i normalno je da se libido mijenja...treba si samo dopustiti opustiti se i biti u trenutku. Kad je seks u pitanju, stvar je u osjećanju partnera, verbalnoj i neverbalnoj komunikaciji i želji da ugodite i uživate u zajedničkom trenutku. Only love <3
Svaka cast resoect
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh