Red sonja

Da ju vidim na wappu ne bi pitao za broj, uživo bih gledao što me zanima. Mislim ovdje, ugledao sam nešto što mi se sviđa pa sam poželio investirati..
Hvala ma komplimentu, došao mi novi outfit pa je pao malo fotošut ;) inače, kad sam se već oglasila, reći ću... iako znam da to neće promijeniti činjenicu da oni koji razumiju razumiju, a koji ne razumiju, ni neće. Uglavnom, iako i inače nisam drive through nego fine wine and dine, imam i privatan život. Tako mi se eto prvo zaredala viroza i upala sinusa, pa sam krenula renovirati kupaonu... i to samo zato jer mi je stalo da se moji gosti kod mene osjećaju ugodno...da je sve čisto, skladno, da je atmosfera ležerna i ugodna, a sada se i kada sija :D Pusa svima poznatima i ponavljam, ako se ne javljam nije ništa osobno, ne ljutim se i nemam crnu listu. A onima kojima sam rekla ne, iskoristite to za rast i učenje da djela nose posljedice, a ja stojim iza svojih riječi i ne je ne. Idući tjedan se veselim nekim susretima ;) ;*
 

Hvala ma komplimentu, došao mi novi outfit pa je pao malo fotošut ;) inače, kad sam se već oglasila, reći ću... iako znam da to neće promijeniti činjenicu da oni koji razumiju razumiju, a koji ne razumiju, ni neće. Uglavnom, iako i inače nisam drive through nego fine wine and dine, imam i privatan život. Tako mi se eto prvo zaredala viroza i upala sinusa, pa sam krenula renovirati kupaonu... i to samo zato jer mi je stalo da se moji gosti kod mene osjećaju ugodno...da je sve čisto, skladno, da je atmosfera ležerna i ugodna, a sada se i kada sija :D Pusa svima poznatima i ponavljam, ako se ne javljam nije ništa osobno, ne ljutim se i nemam crnu listu. A onima kojima sam rekla ne, iskoristite to za rast i učenje da djela nose posljedice, a ja stojim iza svojih riječi i ne je ne. Idući tjedan se veselim nekim susretima ;) ;*
 
Draga Sonja,
Imam veliku želju upoznati te.
Nadam se da ćemo se uskoro družiti, ovisno o tome kad dobijem tvoju pažnju. Do tada, pusa
 
Draga Sonja,
Imam veliku želju upoznati te.
Nadam se da ću uskoro dobiti priliku družiti se s tobom, ovisno o tome kad ćeš moći odvojiti malo vremena i za mene. Do tada, pusa
 
I ja sam to pomislio..
Ali teska srca priznajem ..da dizem ruke i da se predajem..
I definitivno mi je vec glupo slati poruke na koje ..nakon toliko godina poznanstava ..nema odgovora
Pa boli nju kita za bilo kojeg od nas. Nju zanima lova koju donesemo.
Da je drugačije nebi ona ni bila u tom biznisu vec bi nasla nekog i snjim djelila dobro i zlo.
Mozeze njih uzdizat u nebesa, ovakva, onakva... Ali to je biznis, plati pa hoblaj 😂😂😂
 
Radi rimjob al trebaš i ti voditi brigu o tome.
Nije dovoljno samo se istusirati već se treba isprati iznutra.
Dal bi ti lizao šupak a da nije ispran....
trebala bi nam objasniti kako se to radi 😎

jel dovoljno gurnuti ručku tuša u cupak i pustiti vruću vodu ili još treba gurati nutra-van? 😆
 
trebala bi nam objasniti kako se to radi 😎

jel dovoljno gurnuti ručku tuša u cupak i pustiti vruću vodu ili još treba gurati nutra-van? 😆
Nemojte se igrati previse jer tako mozete ostetit unutarnje zivce,kupite klistir i lagano uvucete i lagani topli mlaz vode(ne nagli)i tako cete isprati.Ako redovito perete onda ne treba puno provodit vremena u cicsenju,eto nadam se da sam pomogla
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh