Punta Križ Sex

Jucer Punta krcata,to jos nisam vidio cesto smo tamo ja i supruga,znaci sex za sexom,fakat ludnica bila jucer
 
Pozdrav svima, zanima me jedna informacija, zbog povrede koju sam dobio padom sa motora, zanima me koliko je put “zahtjevan” prilazak samoj plazi? U skorije vrijeme bi trebao da odem istu posjetiti. Hvala
 
Sljedeci tjedan.Utorak ili srijeda dolazim sa deckom.
Zanima nas dali ima 7 u jutarnjim satima koga jer necemo biti dugo npr od 9 do 16.
 
I jos jedno pitanje
Smije li se snimati...mene naravno u akciji(bez lica ostalih).
Kakva su iskustva.
Prvi puta idemo pa neznamo pravila niti situaciju na terenu haha.
 
Ima li par ili cura koji bi iduci tjedan samnom do punta križa, krecem iz zg i vracam se isti dan ...cisto da vidimo kako je tamo....
 
Prošli tjedan dvije cure Ca 25-30 godina se odvojile popele se na one stijene ispod šumice i full akcija onda se pridružila dva frajera valjda poznanici ili dečki njihovi a onda su navalili oni kaj navlače kožicu na kurcu za 2 minuta njih dvadesetak se naguravalo oko njih ludnica
 
Planiram tamo iduću subotu, nadam se dobrom provodu, ako ima cura ili par iz okolice Pule, mogu sa mnom..
 
Prošli tjedan dvije cure Ca 25-30 godina se odvojile popele se na one stijene ispod šumice i full akcija onda se pridružila dva frajera valjda poznanici ili dečki njihovi a onda su navalili oni kaj navlače kožicu na kurcu za 2 minuta njih dvadesetak se naguravalo oko njih ludnica
To je bilo u nedelju,ali bile su malo starije nisu bas bile u cvijetu mladosti,plavusa i crnka jel tako???
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh