Punta Križ Sex

Sredina i kraj 7og mjeseca smo tu, pa ako ima neki par da ode sa nama , čisto da vidimo konačno tu famu oko ove plaže :) Ne treba se nužno ništa između nas desiti, ali sve po feelingu. Možemo se i za kasnije dogovoriti možda, ako nam plaža ne leži :)

Mi smo mlađi par, dobro izgledamo, a imamo i iskustva sa swing klubovima. Bilo bi super da pričate Engleski :)
 
Sredina i kraj 7og mjeseca smo tu, pa ako ima neki par da ode sa nama , čisto da vidimo konačno tu famu oko ove plaže :) Ne treba se nužno ništa između nas desiti, ali sve po feelingu. Možemo se i za kasnije dogovoriti možda, ako nam plaža ne leži :)

Mi smo mlađi par, dobro izgledamo, a imamo i iskustva sa swing klubovima. Bilo bi super da pričate Engleski :)
Ovaj vikend idemo u Rovinj pa svakako dolazimo barem jedan dan na plažu :)
 
Ajde javite, baš me zanima neko friško iskustvo sa parovima. Mi ćemo, vjerojatno sa još jednim parom, u sedmom mjesecu sigurno tamo, da vidimo situaciju :)

Veliki plus bi nam bio i upoznati neki normalan par, za druženje kasnije, mimo svih starih drkaroša.
Dogovoreno. No nemamo baš velika očekivanja. Planiramo otići i do JAE1 kluba, kad smo već tamo :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh