Punta Križ Sex

Ima li koja cura, djevojka ili žena koja bi se družila samnom na plaži. Ja sam na Punta Križ od 13. srpnja do 18. kolovoza pa ako se neka vidi da se želi u tom periodu družiti neka mi se javi.
 
Pozz:) Sorry javilo vas se malo više, javit ću se kroz dan,dva.. Plan mi je provest par sati na plaži, navečer prošetat do neke šumice i otić možda do svingerskog kluba..volila bi upoznat par zanimljivih ljudi,al ne bi baš gangbang s njih dvadeset hahaha, pa ne morate više slat.. ne želin zvučat umišljeno, al jednostavno je previše muških naspram broja ženskih na ovim stranicama, jbga takva je sredina.. Bonove ili kune mi ne triba uplaćivat, može me se počastit sladoledom 😛😝💋
 
Svaka čast svima ali ne bih volio jebati nakon Srđana bilo koju jer bez uvrede care moj ti nemaš kriterija odnosno ti jebeš sve šta ima rupu pa makar to bila i najveća,prljava alkoholna droljetina kao Daisy....Sorry samo moje mišljenje. Ovako samo možeš pobrati neke bolesti i proširiti ih okolo.
 
Svaka čast svima ali ne bih volio jebati nakon Srđana bilo koju jer bez uvrede care moj ti nemaš kriterija odnosno ti jebeš sve šta ima rupu pa makar to bila i najveća,prljava alkoholna droljetina kao Daisy....Sorry samo moje mišljenje. Ovako samo možeš pobrati neke bolesti i proširiti ih okolo.
Kompa svacas ti sebe uopce sta si napiso pa postoji gumica, nisam jebo bez sta mislis ti da sam ja preneso bolest nekom daj saberi se malo i nemoj tako pisat, ti kao jebes fine gospodje sve su kurve i koje zna kakve bolesti imaju tako da bez komentara molim te nju je pojebalo brdo njih tako i sve ostale jer se jebu za lovu.
 
Svaka čast svima ali ne bih volio jebati nakon Srđana bilo koju jer bez uvrede care moj ti nemaš kriterija odnosno ti jebeš sve šta ima rupu pa makar to bila i najveća,prljava alkoholna droljetina kao Daisy....Sorry samo moje mišljenje. Ovako samo možeš pobrati neke bolesti i proširiti ih okolo.
Tebe picka sjebala prvo za bon, drugi put si se sramotio lupao po zgradi, a tu meni drzis neka predavanja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh