Prvi put sam na forumu

Lolo

Active member
Pa gle pali me to što ima 40+ godina i što mi se čini da je utegnuta kao da je u treningu, sad me još pali što izgleda u licu kao ova Taylor Swift...
E sad što točno misliš pod "preumišljena", dali stalno nešto sere nesmješ ovo, nesmješ ono, ja sam kao "kurva princeza" ili...
I kako znaš da je sad još više umišljena kad kažeš da si bio jako davno kod nje???
I dali radi oral bez gume, I jel se da ljubit u usta?? hahaha
I sad za kraj još jedan mali problem na profilu joj stoji da radi samo sa 35+ godina, nerazumijem tu foru nikako, sranje je što imam 31 a još izgledam kao da mi je 24,25...
Mislim da ti je dao dobar savjet, probaj i vidi kako ide.
Imaj na umu da su "takve" dame poprilicno diskretne i ne cijene bas 100 pitanja ali bi kroz par poruka trebao shvatiti jeli jos uvijek umisljena ili ne.
35+ je zato sto time iskljucuje balavu ekipu i donekle filtrira sve osim "finije gospode".

mikulicsven

Well-known member
Pa gle pali me to što ima 40+ godina i što mi se čini da je utegnuta kao da je u treningu, sad me još pali što izgleda u licu kao ova Taylor Swift...
E sad što točno misliš pod "preumišljena", dali stalno nešto sere nesmješ ovo, nesmješ ono, ja sam kao "kurva princeza" ili...
I kako znaš da je sad još više umišljena kad kažeš da si bio jako davno kod nje???
I dali radi oral bez gume, I jel se da ljubit u usta?? hahaha
I sad za kraj još jedan mali problem na profilu joj stoji da radi samo sa 35+ godina, nerazumijem tu foru nikako, sranje je što imam 31 a još izgledam kao da mi je 24,25...
Ne da mi se odgovarat na silna pitanja sorry. Nazovi je tj javi joj se na wp i pitaj. Ljubila se, oral je bio bez ali da. Sere stalno. Obrij se dole ovo ono. Princeza. Znam da je umišljena jer sam je kasnije opet kontaktirao i ukratko završilo je da smo blockali jedno drugo na wp. Sad ne znam dal ti oćeš jebat ili samo skupljaš slike i tekstove. Na drugom postu ti je čovjek sve napisao i odmah ti vraćaš mmmmmm i takve gluposti. Ako si drkadžija onda izdrkaj više a ak oćeš jebat imaš sve informacije zovi i pitaj. Uvijek je možeš izbacit iz apartmana prije nego joj daš pare ;)

Johann Sebastian Bach

Well-known member
Pozdrav ljudi
Evo upravo sam se registrirao na forum samo radi jedne gospođe.U pitanju je gospođa great Bonnie sa EGS.
Prije nego sam se registrirao sam malo tražio nešto o njoj ali nenađoh ništa konkretno.
Zanima me iz prve ruke dali je netko bio sa njom i kakva su mu iskustva, kakva je i tako to......
I ono najvažnije u ovom njenom slučaju dali ona zbilja vrijedi tih novaca.....uzeo bih je na 2 sata plus apartamentos......

Imam iskustva izvana i znam da takve gospođe vani rade od 130 do max 200 po satu.....
Neznam zašto, ali me ova jako pali.....
Molim Vas pomozite
Nisam bio, ali ta ti je još i skuplja od te cifre koju si naveo.
Jbt, skuplja je i od najskupljih Brazilki. Ima ti 47 godina, a tebi bi tehnički mogla biti mater.

Iskreno govoreći, previše para za ono što ćeš dobiti.
Po recenzijama ta ženska je umišljena i precijenjena.

Čuj, da zahtijeva da se obriješ tamo dolje i još neki drugi prohtjevi. Nemojte da vam stara kokoš naređiva kako uređeni ćete doći na jebanje. Takvu treba odjebati u startu.

Kažeš da mladoliko izgledaš. Super! Radije otiđi u klub Roko i zbari koju napaljenu studenticu, nego trošiti korisne pare na dotičnu umišljenu ženu.

Primebil13

Active member
Ne vrijedi Bonnie tih novaca šta sada traži,meni je bila ok dok je imala prostor i dok je cijena bila u pristojnim razmjerima,ali sad dati 300 eura plus prostor to stvarno ne vrijedi,makar kažem usluga je dobra i ako si klikneš i odlična ali ne vrijedi nikako tih novaca

Milfhunter123

New member
Ne vrijedi Bonnie tih novaca šta sada traži,meni je bila ok dok je imala prostor i dok je cijena bila u pristojnim razmjerima,ali sad dati 300 eura plus prostor to stvarno ne vrijedi,makar kažem usluga je dobra i ako si klikneš i odlična ali ne vrijedi nikako tih novaca
Hmmm, neznam, nemogu si pomoći, idem u petak na druženje, nešto me jebeno privlači, a otkada ona radi po tako velikoj tarifi i kakva joj je prije bila tarifa...

old&ugly

Well-known member
O jbt, pa ti ne danisi u ZG, pa ti nisi iz RH uopće, i stvarno očekuješ da ti netko povjeruje da si bio sa Boni!!!!!!

old&ugly

Well-known member
I ti se pozivaš na gospodstvo, i gospodske manire, pa ti nisi ni "g" od gospodin, stvarno ne razumijem zašto se hvataš nečije majke....
Sram te bilo.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh