Prvi put sam na forumu

Pa gle pali me to što ima 40+ godina i što mi se čini da je utegnuta kao da je u treningu, sad me još pali što izgleda u licu kao ova Taylor Swift...
E sad što točno misliš pod "preumišljena", dali stalno nešto sere nesmješ ovo, nesmješ ono, ja sam kao "kurva princeza" ili...
I kako znaš da je sad još više umišljena kad kažeš da si bio jako davno kod nje???
I dali radi oral bez gume, I jel se da ljubit u usta?? hahaha
I sad za kraj još jedan mali problem na profilu joj stoji da radi samo sa 35+ godina, nerazumijem tu foru nikako, sranje je što imam 31 a još izgledam kao da mi je 24,25...
Mislim da ti je dao dobar savjet, probaj i vidi kako ide.
Imaj na umu da su "takve" dame poprilicno diskretne i ne cijene bas 100 pitanja ali bi kroz par poruka trebao shvatiti jeli jos uvijek umisljena ili ne.
35+ je zato sto time iskljucuje balavu ekipu i donekle filtrira sve osim "finije gospode".
 
Pa gle pali me to što ima 40+ godina i što mi se čini da je utegnuta kao da je u treningu, sad me još pali što izgleda u licu kao ova Taylor Swift...
E sad što točno misliš pod "preumišljena", dali stalno nešto sere nesmješ ovo, nesmješ ono, ja sam kao "kurva princeza" ili...
I kako znaš da je sad još više umišljena kad kažeš da si bio jako davno kod nje???
I dali radi oral bez gume, I jel se da ljubit u usta?? hahaha
I sad za kraj još jedan mali problem na profilu joj stoji da radi samo sa 35+ godina, nerazumijem tu foru nikako, sranje je što imam 31 a još izgledam kao da mi je 24,25...
Ne da mi se odgovarat na silna pitanja sorry. Nazovi je tj javi joj se na wp i pitaj. Ljubila se, oral je bio bez ali da. Sere stalno. Obrij se dole ovo ono. Princeza. Znam da je umišljena jer sam je kasnije opet kontaktirao i ukratko završilo je da smo blockali jedno drugo na wp. Sad ne znam dal ti oćeš jebat ili samo skupljaš slike i tekstove. Na drugom postu ti je čovjek sve napisao i odmah ti vraćaš mmmmmm i takve gluposti. Ako si drkadžija onda izdrkaj više a ak oćeš jebat imaš sve informacije zovi i pitaj. Uvijek je možeš izbacit iz apartmana prije nego joj daš pare ;)
 
Pozdrav ljudi
Evo upravo sam se registrirao na forum samo radi jedne gospođe.U pitanju je gospođa great Bonnie sa EGS.
Prije nego sam se registrirao sam malo tražio nešto o njoj ali nenađoh ništa konkretno.
Zanima me iz prve ruke dali je netko bio sa njom i kakva su mu iskustva, kakva je i tako to......
I ono najvažnije u ovom njenom slučaju dali ona zbilja vrijedi tih novaca.....uzeo bih je na 2 sata plus apartamentos......

Imam iskustva izvana i znam da takve gospođe vani rade od 130 do max 200 po satu.....
Neznam zašto, ali me ova jako pali.....
Molim Vas pomozite
Nisam bio, ali ta ti je još i skuplja od te cifre koju si naveo.
Jbt, skuplja je i od najskupljih Brazilki. Ima ti 47 godina, a tebi bi tehnički mogla biti mater.

Iskreno govoreći, previše para za ono što ćeš dobiti.
Po recenzijama ta ženska je umišljena i precijenjena.

Čuj, da zahtijeva da se obriješ tamo dolje i još neki drugi prohtjevi. Nemojte da vam stara kokoš naređiva kako uređeni ćete doći na jebanje. Takvu treba odjebati u startu.

Kažeš da mladoliko izgledaš. Super! Radije otiđi u klub Roko i zbari koju napaljenu studenticu, nego trošiti korisne pare na dotičnu umišljenu ženu.
 
Ne vrijedi Bonnie tih novaca šta sada traži,meni je bila ok dok je imala prostor i dok je cijena bila u pristojnim razmjerima,ali sad dati 300 eura plus prostor to stvarno ne vrijedi,makar kažem usluga je dobra i ako si klikneš i odlična ali ne vrijedi nikako tih novaca
 
Ne vrijedi Bonnie tih novaca šta sada traži,meni je bila ok dok je imala prostor i dok je cijena bila u pristojnim razmjerima,ali sad dati 300 eura plus prostor to stvarno ne vrijedi,makar kažem usluga je dobra i ako si klikneš i odlična ali ne vrijedi nikako tih novaca
Hmmm, neznam, nemogu si pomoći, idem u petak na druženje, nešto me jebeno privlači, a otkada ona radi po tako velikoj tarifi i kakva joj je prije bila tarifa...
 
Opa sad imaš i homoseksualne sklonosti, samo si tako jadan da ti ni zadnji homoseksualni odron ne bi dao.
 
O jbt, pa ti ne danisi u ZG, pa ti nisi iz RH uopće, i stvarno očekuješ da ti netko povjeruje da si bio sa Boni!!!!!!
 
I ti se pozivaš na gospodstvo, i gospodske manire, pa ti nisi ni "g" od gospodin, stvarno ne razumijem zašto se hvataš nečije majke....
Sram te bilo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh