Profesorica Lucija

Profa je super bila i ostala, pogotovo za mlađe dečke. Prije je bila prava milf a sada je gilf. Jedna od rijetkih kod koje sam iso godinama a i dalje znam otići, trenutno je u centru grada. Odlična i pristupačna, popriča s tobom kavica pljugica ne gleda na sat te ne forsira.
 
Lucija je već malo starija koka (55) i vidi se na njoj zub vremena ali još uvijek ok izgleda onako u haljinici i štiklama i jedina dobra stvar je maznuti je zguza. Veliki minus su joj godine i izostanak akcije u cijelom tretmanu pa bi i cijena trebala biti nešto niža....ali tko mene pita....najvjerojatnije ima krug stalnih klijenata koji su zadovoljni cijenom i uslugom.
 
Lucija je već malo starija koka (55) i vidi se na njoj zub vremena ali još uvijek ok izgleda onako u haljinici i štiklama i jedina dobra stvar je maznuti je zguza. Veliki minus su joj godine i izostanak akcije u cijelom tretmanu pa bi i cijena trebala biti nešto niža....ali tko mene pita....najvjerojatnije ima krug stalnih klijenata koji su zadovoljni cijenom i uslugom.
Kad volimo tako starije pohotne koke
 
  • Like
reagiranja: mfs
ima li gdje njezin novi oglas ili tko kontakt, jer oglasa ne mogu naci a na brojeve njezine sto imam ne javlja se, a neki nisu ni aktivni
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh