Profesorica Lucija

Jel bio ko u zadnje vrijeme kod lucke
Ja sam bio prije negdje mjesec dana kada je radila solo u Španskom. Platio sam 400 kn za pola sata druženja i bio sam zadovoljan uslugom. Nedostaci su oral s kondomom i to što nema ljubljenja. Tada se još oglašavala kao "Sexy trenerica". Nažalost, ubrzo nakon toga ponovno se spojila s onom koja radi blizu križanja Selske i Zagorske. 🙁
 
Profesorica Lucija, 0998350900, 400 kn / pola sata...
Više puta sam ovdje napisao kako je ona, po meni, najbolji GILF u Zagrebu. Kako ponovno radi solo, napisati ću malo detaljniji osvrt. Plavuša, po mojoj procjeni nekih 53, 54, 55 godina. Mrvicu je punija, ali ni u snu debela, trbuh joj je ravan. Ono što su njene najveće prednosti su stvarno brutalno dupe, lijepa, glatka i njegovana koža te lijepe cice ( po mojoj procjeni broj 4 ). U faci je ok. Sve radi s kondomom, nema ljubljenja, ali zato možeš lizati. Isplati se posjetiti.
 
Profesorica Lucija, 0998350900, 400 kn / pola sata...
Više puta sam ovdje napisao kako je ona, po meni, najbolji GILF u Zagrebu. Kako ponovno radi solo, napisati ću malo detaljniji osvrt. Plavuša, po mojoj procjeni nekih 53, 54, 55 godina. Mrvicu je punija, ali ni u snu debela, trbuh joj je ravan. Ono što su njene najveće prednosti su stvarno brutalno dupe, lijepa, glatka i njegovana koža te lijepe cice ( po mojoj procjeni broj 4 ). U faci je ok. Sve radi s kondomom, nema ljubljenja, ali zato možeš lizati. Isplati se posjetiti.
Kaj opet počela solo?
 
Profesorica Lucija, 0998350900, 400 kn / pola sata...
Više puta sam ovdje napisao kako je ona, po meni, najbolji GILF u Zagrebu. Kako ponovno radi solo, napisati ću malo detaljniji osvrt. Plavuša, po mojoj procjeni nekih 53, 54, 55 godina. Mrvicu je punija, ali ni u snu debela, trbuh joj je ravan. Ono što su njene najveće prednosti su stvarno brutalno dupe, lijepa, glatka i njegovana koža te lijepe cice ( po mojoj procjeni broj 4 ). U faci je ok. Sve radi s kondomom, nema ljubljenja, ali zato možeš lizati. Isplati se posjetiti.
Prije je orla bio bez i to brutalan
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh