Pohotna kučka

Imam 3 broja i na svakom je vise nema, nije me blokirala
Ja imam jedan jedini njen broj već skoro deset godina, uvek se javi, ili danas, ili sutra, ili ako je na putovanju, kada se vrati (mada zna da se javi i tada - nisam tu, javljam se kada budem u gradu). Od ekipe koju ja znam da je išla, niko nije imao problema sa komunikacijom.
 
Bilo je okej. Kad krene pušit puši ko da sutra ne postoji. Niti jedna dosad nije tako pušila ko ona. Al kažem očekivao sam Sonju a dočekala me plava . Plava mi izgelfa starije od Sonje mada možda i nije Nezz. Komunikativna je. Može sve kod nje ko i Sonje. Ajd to je plus. Ko voli starije nek ide
Gde joj ejakulirao? 😁 😁 😁 😁
 
Pozdrav dragi Zagrepcani ,a hval ana poseti svim blizim I malo.daljim gradovima I njihovim I mojim dragim posetiocima . Bilo mi je zadovoljstvo druziti se sa vama , zahvaljujuci navodnim posetiocima ,koji su vidim u raspravi spomeniti I da blokirani, te zbog takvih oni koji su imali stvarnu namerue posetiti me nisu dosli do svog termina, ispravicemo to nekog sledeceg puta.Kss od vase Pohotnice I njene koleginice.
 
Pozdrav dragi Zagrepcani ,a hval ana poseti svim blizim I malo.daljim gradovima I njihovim I mojim dragim posetiocima . Bilo mi je zadovoljstvo druziti se sa vama , zahvaljujuci navodnim posetiocima ,koji su vidim u raspravi spomeniti I da blokirani, te zbog takvih oni koji su imali stvarnu namerue posetiti me nisu dosli do svog termina, ispravicemo to nekog sledeceg puta.Kss od vase Pohotnice I njene koleginice.
Kad opet dolazite?
 
Ženu su izmaltretirali sa tisuću pitanja i potpitanja,svi se javljaju kao kad dolazis,zena dođe i debili ju otjeraju prije vremena👏👏👏
Sad ce opet pitanja,kad ces doci😂😂😂
 
Imao sam tu čast da se vidim sa njom i ispunila je svako moje očekivanje. Ako volite zrele dame onda je ona za vas. Mislio sam da je ružna ali nije ima neku pohotnu lepu facu. Telo prezgodno, noge vitke i mišićave, lepe silikonske sise jedino joj je malo guza ravna ali dobro.
 

Prilozi

  • IMG-22913ff79907e5cba70e1329b9f253f7-V.jpg
    IMG-22913ff79907e5cba70e1329b9f253f7-V.jpg
    137,3 KB · Pregleda: 728

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh