Pohotna kučka

Odvratni ste majke mi. Dogovorio sam jednom susret s tom spodobom zbog svog hajpa ovdje na forumu i kad sam došao sam uteko brže bolje jerbo žena je tolko ružna da je to za popizdit. Da ne spominjem da ima 5 banki sigurno.

Ko to jebe svaka čast! Treba imat želudac za to
Jbt ti si jos uspeo da dodjes do nje i pobegnes. Bas me zanima sta ti je rekla. Nisam siguran da je imala takve slucajeve.
 
Žena je prava udaraljka.
U licu nije nešto, ali tijelo je zato odlično. A akcija je za 10, ne znaš sto je lude, kad ti počneš udarati ili se ona krene manijački nabijati.
Zaključak je da žena obožava kurac i sex
 
Odvratni ste majke mi. Dogovorio sam jednom susret s tom spodobom zbog svog hajpa ovdje na forumu i kad sam došao sam uteko brže bolje jerbo žena je tolko ružna da je to za popizdit. Da ne spominjem da ima 5 banki sigurno.

Ko to jebe svaka čast! Treba imat želudac za to
Sta ti tacno ne odgovara pa si pobegao? To sto kazes da je ruzna ili sto ima 5 banki ili nesto trece?
 
Previse dobrih recenzija,nesto mi tu smrdi,inace se sve dobre zenske cuvaju za sebe,i mali krug ljudi zna za njih i ne objavljuju se ovako javno,ovako dobre recenzije.Sto se mene tice meni ovo smrdi na neku prevaru nisam siguran,daj boze da grijesim ali sumnjivo mi je
jbga nevalja ako nema recenzija, nevalja ako su lose recenzije, nevalja ako jedni kazu ovak a drugi onak, pa druze pozovi, zakazi pa saam se uvjeri, jel mora neko i da jebe umjesto tebe da bi ti odgovaralo ili sta..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh