Pohotna kučka

Ne znam da li se sećate njene koleginice Nezasite Ivone, nekada su radile zajedno. Bukvalno si mogao raditi sta god ti padne na pamet.
 
Jel bi valjalo kod ove otići za prvi put? Nisam nikad ranije isao kod kurve, pa nisam bas upoznat kako to sve funkcionira. Treba mi neka koja zna da opusti.
Kratko i jasno: NE!

Zašto? Zato jer će te ona "rastaviti" i preopteretiti kao poćetnika. Ćak je meni kao "iskusnim" djelom bilo malo previše, ali u kompletu sam se ipak jaako dobro zabavio.

Za prvi put ima cura koje su malo bolje (npr. Tina/siget, Marina DS ili Kiki/Daphne, Brazilke koje nisu trenutno tu). PK je za eksperte između nas.

Za Kiki i Daphne nađeš recenzije drugih ovdje ili moje, kao i od Tine.
 
Kratko i jasno: NE!

Zašto? Zato jer će te ona "rastaviti" i preopteretiti kao poćetnika. Ćak je meni kao "iskusnim" djelom bilo malo previše, ali u kompletu sam se ipak jaako dobro zabavio.

Za prvi put ima cura koje su malo bolje (npr. Tina/siget, Marina DS ili Kiki/Daphne, Brazilke koje nisu trenutno tu). PK je za eksperte između nas.

Za Kiki i Daphne nađeš recenzije drugih ovdje ili moje, kao i od Tine.
Kako misliš preopteretiti? Jedino mi problem sto brzo svrsim, pa ne znam jel može ponovo posle pauze
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh