OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dragi ljudi forumasi...nov sam ovdje i u ovom svijetu o kojem se raspravlja...jel ima dobra dusa koja bi mi pomogla u pocetku, predlozila nekoliko provjerenih dama...iz osijeka sam i putovao bih gdje god da je udaljeno do 2h...ocajan sam, uvijek je u meni gorila zelja za tim da to probam i sada sam se napokon odvazio to uciniti ali nigdje nista ne mogu pronaci stalno me bonasi spopadaju....
 
Dragi ljudi forumasi...nov sam ovdje i u ovom svijetu o kojem se raspravlja...jel ima dobra dusa koja bi mi pomogla u pocetku, predlozila nekoliko provjerenih dama...iz osijeka sam i putovao bih gdje god da je udaljeno do 2h...ocajan sam, uvijek je u meni gorila zelja za tim da to probam i sada sam se napokon odvazio to uciniti ali nigdje nista ne mogu pronaci stalno me bonasi spopadaju....
Ajde da te uputim. Ništa bonovi, ništa domaće (ne postoji ili su babe ili narkomanke i/ili odroni)


Imaš kod svakog profila whatsup kontakt, zna biti malo zajebancije oko ulaska u prostor, al to je normalno, te nekad spalit dogovor (uleti neko drugi u termin, spavaju itd).

Može se dogoditi da nije sa slika (da neka od ovih ostalih koristi taj profil), te da su slike fotoshopirane, a nekad je i profil fake. Ali nemaš šta izgubiti jer nema plaćanja unaprijed. Ako ti se ne sviđa - okret na vratima

Trenutno je ponuda loša, nema neke mega ženske za preporuku (mislim da Zariel ima pozitivno iskustvo)

Iskustva možeš pretražiti prema onih par brojeva u linku EGE profila djevojke, da ih ubaciš tu u tražilicu ovog foruma. No kao što sam napisao može biti da je profil korostila i druga djevojka, koristit ime ne vrijedi jer ih stalno mijenjaju.

Toliko od mene
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh