OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

SEX OSIJEK Lidija u Osijeku trazi muskarcs za intimna viđanja,moze i mobilne muske osobe poz WhatsApp se javiti 0924503907??
Jel bio tko
 
Ovako, agencije u posljednje vrijeme zahtijevaju od vas selfi. Imaju vaše slike ime i broj. Neke si cure međusobno i šalju te vaše fotke. Ako brinete za svoju privatnost, nemojte im slat selfije i dogovarat preko poziva. Većina vas tu ima žene, djevojke i djecu. Ako želite ostat anonimni ne šaljite jer su neke fotke završile na netu. Agencijama preporučujem da prekinu to što rade, jer ću ja isto njene i vaše podatke objaviti. Isto tako svaka prostitutka će biti prijavljena policiji, i udaljena iz zemlje. Primijetio sam da i objavite adresu preko puta od svog apartmana, i kad klijent dođe uslikate ga i onda pošaljete pravu adresu.
 
Shvaćam i vas agencije da brinete za sigurnost svojih djevojaka ali ovo nije rješenje. To što se dogodilo u Slavonskom Brodu neće se tu dogodit. Osijek je sigurniji grad. Ako vam se neki klijent ne sviđa udaljite ga i zatvorite vrata.
 
Telegram grupa "EGE Info" uskoro slavi 3 mjeseca rada. Ako procitate ovaj post do kraja, saznat cete da li mozete postati dio grupe i na koji nacin...ali ajmo malo o brojevima.

U 3 mjeseca smo postigli:
- 22.664 poruka u glavnom chatu
- 262 poruka u recenzijama
- 76 poruka u blacklist sekciji

Prilikom ˝hype˝ weekova, grupa je gorjela od aktivnosti i recenzija...a clanovi grupe su zahvaljujuci preporukama uspjeli izbjeci losa iskustva na EGE-u.

Protok informacija u jednoj ovakvoj grupi je nenormalno brz. Kada sam tek otvorio grupu znao sam da su puno vece sanse da ce neko podijeliti dobar info/recenziju nakon susreta unutar messenger aplikaciji/telegram grupi koji je instaliran na mobitelu nego bilo gdje dalje...i to se dogodilo.

U jednom trenutku nas je bilo preko 100 clanova, ovo kako je sada je odlicno...quality over quantity!

ALI...

Mislim da je doslo vrijeme da se prilika da i novim ljudima ali i onima koji su zbog neaktivnosti ispali iz grupe.


Aplicirati za ulazak u grupu mozete na sljedeci nacin:

- Lajkajte ovaj post

ili

- Ostavite komentar: "Daj link"


Nakon toga cete dobiti pristup grupi, samo pratite vase privatne poruke.

Broj novih clanova ce biti ogranicen, lajkajte ili komentirajte kako biste osigurali svoje mjesto u grupi.


Pratite instrukcije, niste svjesni sta se jos sve sprema. ✌️
Tek kad stignemo do 50 zainteresiranih, like ili komentar…saljem invite linkove.

Do tada se strpite.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh