OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Telegram grupa "EGE Info" uskoro slavi 3 mjeseca rada. Ako procitate ovaj post do kraja, saznat cete da li mozete postati dio grupe i na koji nacin...ali ajmo malo o brojevima.

U 3 mjeseca smo postigli:
- 22.664 poruka u glavnom chatu
- 262 poruka u recenzijama
- 76 poruka u blacklist sekciji

Prilikom ˝hype˝ weekova, grupa je gorjela od aktivnosti i recenzija...a clanovi grupe su zahvaljujuci preporukama uspjeli izbjeci losa iskustva na EGE-u.

Protok informacija u jednoj ovakvoj grupi je nenormalno brz. Kada sam tek otvorio grupu znao sam da su puno vece sanse da ce neko podijeliti dobar info/recenziju nakon susreta unutar messenger aplikaciji/telegram grupi koji je instaliran na mobitelu nego bilo gdje dalje...i to se dogodilo.

U jednom trenutku nas je bilo preko 100 clanova, ovo kako je sada je odlicno...quality over quantity!

ALI...

Mislim da je doslo vrijeme da se prilika da i novim ljudima ali i onima koji su zbog neaktivnosti ispali iz grupe.


Aplicirati za ulazak u grupu mozete na sljedeci nacin:

- Lajkajte ovaj post

ili

- Ostavite komentar: "Daj link"


Nakon toga cete dobiti pristup grupi, samo pratite vase privatne poruke.

Broj novih clanova ce biti ogranicen, lajkajte ili komentirajte kako biste osigurali svoje mjesto u grupi.


Pratite instrukcije, niste svjesni sta se jos sve sprema. ✌️
Daj link :D
 
Telegram grupa "EGE Info" uskoro slavi 3 mjeseca rada. Ako procitate ovaj post do kraja, saznat cete da li mozete postati dio grupe i na koji nacin...ali ajmo malo o brojevima.

U 3 mjeseca smo postigli:
- 22.664 poruka u glavnom chatu
- 262 poruka u recenzijama
- 76 poruka u blacklist sekciji

Prilikom ˝hype˝ weekova, grupa je gorjela od aktivnosti i recenzija...a clanovi grupe su zahvaljujuci preporukama uspjeli izbjeci losa iskustva na EGE-u.

Protok informacija u jednoj ovakvoj grupi je nenormalno brz. Kada sam tek otvorio grupu znao sam da su puno vece sanse da ce neko podijeliti dobar info/recenziju nakon susreta unutar messenger aplikaciji/telegram grupi koji je instaliran na mobitelu nego bilo gdje dalje...i to se dogodilo.

U jednom trenutku nas je bilo preko 100 clanova, ovo kako je sada je odlicno...quality over quantity!

ALI...

Mislim da je doslo vrijeme da se prilika da i novim ljudima ali i onima koji su zbog neaktivnosti ispali iz grupe.


Aplicirati za ulazak u grupu mozete na sljedeci nacin:

- Lajkajte ovaj post

ili

- Ostavite komentar: "Daj link"


Nakon toga cete dobiti pristup grupi, samo pratite vase privatne poruke.

Broj novih clanova ce biti ogranicen, lajkajte ili komentirajte kako biste osigurali svoje mjesto u grupi.


Pratite instrukcije, niste svjesni sta se jos sve sprema. ✌️
Daj Link
 
Zahvaljujuči njemu. Nisi u grupi pa nekužiš neke stvari kao mi koji smo u grupi. Zato prije nego što krenete na nekoga malo proučite nije lik za zajebanciju i to sam osjetio na svojoj koži. Nije protiv nas koji smo u grupi i protiv pojedinaca na forumu ali ako mu se budete zamjerili ja vjerujem da će vas na neki način sjebat.

Ne sudjelujem u svadama po forumima i internet portalima. Moze link grupe? Ostavim i ja koju recenziju prvom prilikom
 
Bio danas kod nje, cura prelijepa, brazilka, guza ogromna, neopisiva.
Uzeo 100€ pola, nadoplatio bi jos da sam imo u novcaniku
Mala se ljubi, nabija, stenje, skace, nevjerojatno nesto.
Oral odlican, nisam jos takav dozivio na EGE.
Svaka preporuka.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh