OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

I mi pratimo tebe ;)
Kako ti volis "uvjetovati" tako se i tebe posebno prati i ceka se kontra u slucaju da ti poduzmes takve korake kakve navodis,ja bi volio iskreno da te ne poslusaju pa da poduzmes sto si naumio da lupimo kontru i da svi uzivamo😘
Sviđa mi se tvoj stil, ali razmisli dobro prije nego što opet napišeš. Mislim da tebi i ostalima nebi odgovaralo da bude pustoš u Osijeku.
 
Sviđa mi se tvoj stil, ali razmisli dobro prije nego što opet napišeš. Mislim da tebi i ostalima nebi odgovaralo da bude pustoš u Osijeku.
slade bi mi bilo tebe razotkriti ;) posto ti sve znas u sve si upucen,mislis da drzis sve u saci,postoje ljudi koji za tebe znaju malo vise nego sto ti mislis da se zna. ne volim ljude koji uvjetuju ucjenjuju ultimatume postavljaju uhode prijete itd takve ljude s apetitom volim razotkriti gospodine ......;)
 
slade bi mi bilo tebe razotkriti ;) posto ti sve znas u sve si upucen,mislis da drzis sve u saci,postoje ljudi koji za tebe znaju malo vise nego sto ti mislis da se zna. ne volim ljude koji uvjetuju ucjenjuju ultimatume postavljaju uhode prijete itd takve ljude s apetitom volim razotkriti gospodine ......;)
Ne postoje ljudi koji za mene znaju... niti će ikada saznati.
A ti pronađi nekog drugog za zezanje. Nemam vremena za pijune.
 
ahahahha.. ma dajba grupa kolektivnih retardiranih budala.. ta grupa je forum u manjem obliku, ali ima ih koji vole i da citaju kak je netko jebavo neku i sta joj je radio itd.. polu-peskiri :)
Ako nečete surađivat tamo i ako će te gledat samo šta pišemo onda ne zaslužujete bit u toj grupi.
Ljudi idu kod cura i pišu recenzije. Ti i itsme ste sigurno pimpovi ili samo neki likovi sa strane koji neznaju šta će radit.
 
Osnujte svoju grupu pa pišita šta hočete tu se pišu recenzije a ne svađe i takve netrebamo u grupi.
 
Ako nečete surađivat tamo i ako će te gledat samo šta pišemo onda ne zaslužujete bit u toj grupi.
Ljudi idu kod cura i pišu recenzije. Ti i itsme ste sigurno pimpovi ili samo neki likovi sa strane koji neznaju šta će radit
Aj molim te mene ne uzimaj u svoja usta u smislu toga sto navodis,hvala lijepo,ako imas kakvih pitanja ili ako ti nesto nije jasno javi se slobodno pvt ovdje pa ti lijepo objasnim.
 
Ja sam ju kontaktirao s dva broja i nema odgovora.
Na Whatsup vidim dvije sive kvačice znaci primila je poruku, ali nikad ih nije pročitala.
Šteta, slike su top top. Volio bih to probati
 
Jeli bio ko kod Paule s ege
Kod nje sam na kraju otišao jer se nitko nije javljao. Pola sata 100 europskih, brzo me riješila i usluga je onako, mehanička, ne mogu reci da sam potpuno zadovoljan.
To je ta cura, prepozna se po tetovaži na nozi, ali slike s EGE su bome dosta uljepšane i slikane iz pravih kuteva.
Ona je onako dosta obična, najbolje je vidljivo na slici 8 i 9, nije debela, ali ju se ima za sto uhvatiti, mlada i nabijena. Sise ne bih rekao da su D, jesu veće, ali i malo mlohave.
Usluga je korektna, napravila je sve sto sam tražio, mjenja poze i pogreška je sto sam odmah navalio na doggy pa sam brzo svršio. Trebao sam prije toga neke druge poze još isprobati. Ono sto moram reci, osjećaj je da to sve radi mehanički.
Prostor je dobar, uredan, u Strossmayerovoj, mislim da je tek došla.
 
Ja izgleda nemam srece.
Zadnja 4 puta sam dosao i bila druga cura u odnosu na profil.
Mislim da je Ege karijera zavrsena.
 
Telegram grupa "EGE Info" uskoro slavi 3 mjeseca rada. Ako procitate ovaj post do kraja, saznat cete da li mozete postati dio grupe i na koji nacin...ali ajmo malo o brojevima.

U 3 mjeseca smo postigli:
- 22.664 poruka u glavnom chatu
- 262 poruka u recenzijama
- 76 poruka u blacklist sekciji

Prilikom ˝hype˝ weekova, grupa je gorjela od aktivnosti i recenzija...a clanovi grupe su zahvaljujuci preporukama uspjeli izbjeci losa iskustva na EGE-u.

Protok informacija u jednoj ovakvoj grupi je nenormalno brz. Kada sam tek otvorio grupu znao sam da su puno vece sanse da ce neko podijeliti dobar info/recenziju nakon susreta unutar messenger aplikaciji/telegram grupi koji je instaliran na mobitelu nego bilo gdje dalje...i to se dogodilo.

U jednom trenutku nas je bilo preko 100 clanova, ovo kako je sada je odlicno...quality over quantity!

ALI...

Mislim da je doslo vrijeme da se prilika da i novim ljudima ali i onima koji su zbog neaktivnosti ispali iz grupe.


Aplicirati za ulazak u grupu mozete na sljedeci nacin:

- Lajkajte ovaj post

ili

- Ostavite komentar: "Daj link"


Nakon toga cete dobiti pristup grupi, samo pratite vase privatne poruke.

Broj novih clanova ce biti ogranicen, lajkajte ili komentirajte kako biste osigurali svoje mjesto u grupi.


Pratite instrukcije, niste svjesni sta se jos sve sprema. ✌️
 
Telegram grupa "EGE Info" uskoro slavi 3 mjeseca rada. Ako procitate ovaj post do kraja, saznat cete da li mozete postati dio grupe i na koji nacin...ali ajmo malo o brojevima.

U 3 mjeseca smo postigli:
- 22.664 poruka u glavnom chatu
- 262 poruka u recenzijama
- 76 poruka u blacklist sekciji

Prilikom ˝hype˝ weekova, grupa je gorjela od aktivnosti i recenzija...a clanovi grupe su zahvaljujuci preporukama uspjeli izbjeci losa iskustva na EGE-u.

Protok informacija u jednoj ovakvoj grupi je nenormalno brz. Kada sam tek otvorio grupu znao sam da su puno vece sanse da ce neko podijeliti dobar info/recenziju nakon susreta unutar messenger aplikaciji/telegram grupi koji je instaliran na mobitelu nego bilo gdje dalje...i to se dogodilo.

U jednom trenutku nas je bilo preko 100 clanova, ovo kako je sada je odlicno...quality over quantity!

ALI...

Mislim da je doslo vrijeme da se prilika da i novim ljudima ali i onima koji su zbog neaktivnosti ispali iz grupe.


Aplicirati za ulazak u grupu mozete na sljedeci nacin:

- Lajkajte ovaj post

ili

- Ostavite komentar: "Daj link"


Nakon toga cete dobiti pristup grupi, samo pratite vase privatne poruke.

Broj novih clanova ce biti ogranicen, lajkajte ili komentirajte kako biste osigurali svoje mjesto u grupi.


Pratite instrukcije, niste svjesni sta se jos sve sprema. ✌️
cuo sam da se za ulaz ugrupu mora dat guze ? pa sada
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh