OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vjerojatno je grupa puna ko cep pa neptima više, ja sam novi i nemam bas iskustva s ovima s ege pa me samo zanima savjet kod koje otici u sb
 
Vjerojatno je grupa puna ko cep pa neptima više, ja sam novi i nemam bas iskustva s ovima s ege pa me samo zanima savjet kod koje otici u sb
Vidi sve ti se svodi na metodu pokusaja pogreske.
Izaberi neku, probaj naci recenziju ako ima i onda kreces sa dopisivanjem. Probaj dogovoriti sta zelis i kolko je to veselje.
Kada prodjes prvu onda si zapravo najebo jel em je sport zarazan em je skup.
 
Danas bio kod Lare:

Prekrasna mlada djevojka. Najljepša i najbolja kod koje sam bio do sada. Sve na svom mjestu, kao bombončić. Mrtvom bi se digao. Oral bez, i to radi vrhunski. Imam malo debljeg i većeg...guta skoro do kraja. Akcija uredna s kondomom. Sve preporuke. Prilikom kontakta pošalje kratki video...puno ljepša i zgodnija nego na slikama. I mlada...jako mlada...
Evo da potpišem recenziju, bio sam jučer i mala je top. Pušenje jedno od boljih, a i seks je odličan. Plus je vedra nije neka nadrkana. Ostao sam čak i malo duže od dogovorenog vremena... 10/10
 
To ti je grupa frustriranih drkača koji da nema brazilki nebi pičke u životu vidjeli,jer u realnom životu do pičke ne mogu doći,nesposobni naći pravu djevojku,ženu.Ja administratoru grupe sređivao pičke jer je sam nesposoban naći u stvarnom životu,pa se lik obahatio,mene se odrekao i skompao se sa murijom,misli da će ga zaštititi,ali zajebo se gadno,kada shvati bit će mu kasno.
Dogovorili smo se u grupi ako budeš dovodio nekoliko dobrih cura kod nas u Osijek sljedeča 2 mjeseca pustit će mo te u grupu i ako cure stvarno budu full zgodne imamo iznenađenje za tebe.
 
Pozdravi Lucifera,svog alter ega,jadniče polupismeni i frustrirani sa malom kitom,tebe su davno pročitali na ovom forumu.
Samo da znaš jadniče da si ti taj kojega ismijavamo u grupi. Unazad nekoliko mjeseci praviš nekoliko lažnih profila i podjebavaš, I dijeliš lažne informacije. Govoriš za Sophiju da nije nikakva a cura je zapravo predobra cura. Vjerojatno si tražio da dobiješ pičke od nje za đabe pa te je odjebala, jer si debil. Nemaš pametnijeg posla nego pravit nekoliko profila po forumu i tražit upad u grupu. Imaš život samo na internetu debil, sjediš u kuči i jedeš čips, čokoladu i bombone po cijele dane i drkaš na ekranu jel uživo ne jebeš. Sigurno imaš kurac od 11cm u erakciji pa ti se i kurve smiju kad dođeš kod njih. Zato si preko ostalih profila tražio broj od merceduše jer samo te ona može jebat, isti ste rang. Mislim da čak i ona jadna pere zube varikinom kad ti kurac popuši. Govoriš da ovi u grupi jebu samo kurve i da ne mogu naći curu, to ti zapravo govoriš za sebe. Jebeš neke traljave kurve jer si ružan kao sotonsko govno. Upad u grupu nemoj tražit jer sigurno nečeš dobit, možeš ti koliko hoćeš pravit lažnih profila i ostavljat lažne recenzije na forumu, ali upad u grupu nečeš dobit. Što se tiće Lucifera njega nečeš vidit on je taj sport ostavio i živi svoj život. Tebi je život samo internet trolanje i kurve koje te jedva mogu pogledat koliko si ružan. Lijep pozdrav, I odustani od ovog svog sporta i nađi si život. To su moje posljednje riječi tebi.
 
Jel ima nekih mladih domacih cura 19-25 u Osijeku ili okolici a da nisu brazilke? ili su sve stari gabori koliko sam procitao do sada po ovom forumu.
 
Samo da znaš jadniče da si ti taj kojega ismijavamo u grupi. Unazad nekoliko mjeseci praviš nekoliko lažnih profila i podjebavaš, I dijeliš lažne informacije. Govoriš za Sophiju da nije nikakva a cura je zapravo predobra cura. Vjerojatno si tražio da dobiješ pičke od nje za đabe pa te je odjebala, jer si debil. Nemaš pametnijeg posla nego pravit nekoliko profila po forumu i tražit upad u grupu. Imaš život samo na internetu debil, sjediš u kuči i jedeš čips, čokoladu i bombone po cijele dane i drkaš na ekranu jel uživo ne jebeš. Sigurno imaš kurac od 11cm u erakciji pa ti se i kurve smiju kad dođeš kod njih. Zato si preko ostalih profila tražio broj od merceduše jer samo te ona može jebat, isti ste rang. Mislim da čak i ona jadna pere zube varikinom kad ti kurac popuši. Govoriš da ovi u grupi jebu samo kurve i da ne mogu naći curu, to ti zapravo govoriš za sebe. Jebeš neke traljave kurve jer si ružan kao sotonsko govno. Upad u grupu nemoj tražit jer sigurno nečeš dobit, možeš ti koliko hoćeš pravit lažnih profila i ostavljat lažne recenzije na forumu, ali upad u grupu nečeš dobit. Što se tiće Lucifera njega nečeš vidit on je taj sport ostavio i živi svoj život. Tebi je život samo internet trolanje i kurve koje te jedva mogu pogledat koliko si ružan. Lijep pozdrav, I odustani od ovog svog sporta i nađi si život. To su moje posljednje riječi tebi.
Pusti kidaru da se sama sa sobom svada,prica dopisuje i slicno,samo ignore i bude sve dobro,kad tako lijepo nastavi kenjat brzo ce zavrsiti na psihijatriji :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh