OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Stvarno dobro izgleda ako je stvarno ona. Ali ako ti garantira preko poruka da je to ona onda ne znam jel joj se isplati zajebavati da dođeš pa vidiš da nije i okreneš se i odeš.


A to ćeš znati jedino ako odeš. jbg. ne mogu ti ništa pametnije od toga reći, jer nema nikakvih recenzija na forumu za nju još.
 
Stvarno dobro izgleda ako je stvarno ona. Ali ako ti garantira preko poruka da je to ona onda ne znam jel joj se isplati zajebavati da dođeš pa vidiš da nije i okreneš se i odeš.


A to ćeš znati jedino ako odeš. jbg. ne mogu ti ništa pametnije od toga reći, jer nema nikakvih recenzija na forumu za nju još.
Ovo ja napisala: "Don't worry love I would never lie about that" i promijenila slika profila i jako dobro izgleda.

Kaze da ostaje do ponedjeljka.
 
Dogovorio sam se sa jednom za €100 pola sata sa opcijom produzetka na sat vremena ukoliko sam zadovoljan.(dodatnih €80 za puni sat = €180 ukupno)

Prije sam uvijek isao na sat, nema potrebe za tim.

Uglavnom, danas sam se opet uvjerio da dosta ovih sto se oglasavaju za €150 pola sata, pristaju na €100 pola sata. Da odete kod 10 kurvi i dobijete deal of €100 za pola sata, ostane vam u dzepu €500...u prijevodu imate jos 5 kurvi GRATIS :love:

Samo mi nije jasno zasto nisam ranije razmisljao na ovaj nacin :unsure:
 
Dogovorio sam se sa jednom za €100 pola sata sa opcijom produzetka na sat vremena ukoliko sam zadovoljan.(dodatnih €80 za puni sat = €180 ukupno)

Prije sam uvijek isao na sat, nema potrebe za tim.

Uglavnom, danas sam se opet uvjerio da dosta ovih sto se oglasavaju za €150 pola sata, pristaju na €100 pola sata. Da odete kod 10 kurvi i dobijete deal of €100 za pola sata, ostane vam u dzepu €500...u prijevodu imate jos 5 kurvi GRATIS :love:

Samo mi nije jasno zasto nisam ranije razmisljao na ovaj nacin :unsure:
ovo je super ideja, ako oni mogu bookirati po dvojicu zasto nebi mogli mi 30 + 30 ukoliko je sve ok
 
Ne želim više ić kdo njih upravo zbog pimpa jer je kreten i iskorištava te cura a one nemaju pojma u šta se upuštaju
Narode zaobilazite ih skroz nije vrijedno. Nemam ništa protiv cura al ovo je idiotizamzaz

Ne želim više ić kdo njih upravo zbog pimpa jer je kreten i iskorištava te cura a one nemaju pojma u šta se upuštaju
Narode zaobilazite ih skroz nije vrijedno. Nemam ništa protiv cura al ovo je idiotizam.
Zaljubio si se
Kad su te odijebale,sad pljujes po njima sram te moze biti!
 
Stvarno dobro izgleda ako je stvarno ona. Ali ako ti garantira preko poruka da je to ona onda ne znam jel joj se isplati zajebavati da dođeš pa vidiš da nije i okreneš se i odeš.


A to ćeš znati jedino ako odeš. jbg. ne mogu ti ništa pametnije od toga reći, jer nema nikakvih recenzija na forumu za nju još.
Da ona je tu!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh