OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ako se ne slažete s cijenom, samo potražite jeftiniju kurvu koja odgovara vašem budžetu, prestanite biti glupi, bez karaktera i ponašati se kao dijete. Hoćeš da platiš jeftino, a moraš da platiš duplo jer si nepodnošljiv i oduzimaš svu energiju devojci kad dođe u stan da te trpi, mora biti duplo skuplje i nemaš baš nikakve higijene. .
da se ne lazemo. nije jeftino 100 ako cura radi samo, nego je problem kad joj pimp uzme pola
 
Ako se ne slažete s cijenom, samo potražite jeftiniju kurvu koja odgovara vašem budžetu, prestanite biti glupi, bez karaktera i ponašati se kao dijete. Hoćeš da platiš jeftino, a moraš da platiš duplo jer si nepodnošljiv i oduzimaš svu energiju devojci kad dođe u stan da te trpi, mora biti duplo skuplje i nemaš baš nikakve higijene. .
Ja san brajo svaki put sređen top...pa bude u više slučajeva drop ..ajde ne seri puno..
 
Citam bas ovu temu pa mi je zanimljivo jer je vise vas to napisalo da vam je bitno.

Zasto vam je top kad je kurvi pica uska, tj. zasto to bas trazite i zasto se to kao cijeni?
 
Citam bas ovu temu pa mi je zanimljivo jer je vise vas to napisalo da vam je bitno.

Zasto vam je top kad je kurvi pica uska, tj. zasto to bas trazite i zasto se to kao cijeni?
posto jebemo kurve to uvijek radimo s kondom stoga je odmah i osjecaj nesto slabiji kad jebes. ja se sjecam jedne nakon par minuta se toliko navlazila i rasirila da sam morao gledati jesam li jos uvijek u njoj.

bitno je samo da si pasete
 
Uzme joj 30 max ako joj uzme pola onda je ona blesava što neradi sama
Sa ovima kojima sam pričao uglavnom ide pola pola a ekstra ide njoj. Kad skuže da im ne trebaju i ono što kažu da im pružaju zaštitu da ništa ne vrijedi nego ih zapravo lažu da uzmu pare, onda se vrate opet same, uglavnom sa jednom prijateljicom. Jedna mi je pokazala da ima suzavac i šoker. Počela se igrati sa šokerom, reko spremi to ili ćeš mene ili sebe stresti pa ću morati hitnu zvati.
 
Sa ovima kojima sam pričao uglavnom ide pola pola a ekstra ide njoj. Kad skuže da im ne trebaju i ono što kažu da im pružaju zaštitu da ništa ne vrijedi nego ih zapravo lažu da uzmu pare, onda se vrate opet same, uglavnom sa jednom prijateljicom. Jedna mi je pokazala da ima suzavac i šoker. Počela se igrati sa šokerom, reko spremi to ili ćeš mene ili sebe stresti pa ću morati hitnu zvati.
Ma kakva zaštita kao pružaju zaštitu a oni na drugoj strani grada ili u drugom gradu. Samo što ih vjerojatno vozi i samo to ništa drugo. Iskreno neznam koji će im kurac pimp osim ako nisu prisiljene da rade taj posao.
 
Sa ovima kojima sam pričao uglavnom ide pola pola a ekstra ide njoj. Kad skuže da im ne trebaju i ono što kažu da im pružaju zaštitu da ništa ne vrijedi nego ih zapravo lažu da uzmu pare, onda se vrate opet same, uglavnom sa jednom prijateljicom. Jedna mi je pokazala da ima suzavac i šoker. Počela se igrati sa šokerom, reko spremi to ili ćeš mene ili sebe stresti pa ću morati hitnu zvati.
Ovo nisam znao da nekim uzmu cak i pola. Ja se bio posvadjao sa jednom jer muljaju previse oko cijene, oglasavaju se za "€200/€150" a pristaju bez problema na "€150/€100"...pa mi prodaje pricu da je nekada radila za: "€150/€100" a sada vise ne, stalno nesto muljaju.

I da im ostane "samo" €75 na sat cisto, nije problem u tome sto je to malo...vec je problem sto su skupe Gucci torbice.
 
Ovo nisam znao da nekim uzmu cak i pola. Ja se bio posvadjao sa jednom jer muljaju previse oko cijene, oglasavaju se za "€200/€150" a pristaju bez problema na "€150/€100"...pa mi prodaje pricu da je nekada radila za: "€150/€100" a sada vise ne, stalno nesto muljaju.

I da im ostane "samo" €75 na sat cisto, nije problem u tome sto je to malo...vec je problem sto su skupe Gucci torbice.
Ja mislim da su sad na cijeni 100/150 jer smo bili ustrajani u nasim cijenama.. vjerojatno opao posao... Mozda krenuti sa 80 pola sata / 120 sat... Iako mi nije zao dati i vise ako sve bude kako treba
 
Ja mislim da su sad na cijeni 100/150 jer smo bili ustrajani u nasim cijenama.. vjerojatno opao posao... Mozda krenuti sa 80 pola sata / 120 sat... Iako mi nije zao dati i vise ako sve bude kako treba
Baš sam gledao neki video neki dan. Kažu striper Index. Bila je snimila video neka ženka što je plesala. Ukratko zaradila je skoro duplo manje, u prijevodu malo novca ljudima ostaje za ovaj luksuz, odnosno sprema se recesija.
Al kad pogledaš 150/250 je ok u nekim zemljama, ista je cijena npr u Španjolskoj gdje je prosječna plaća 2500, a kod nas 1200. Jako puno kod njih dođe kod nas jer im je za tu cijenu konkurencija prejaka, tamo ima cura koje su duplo ljepše i drže tu cijenu, pa onda ove prosječne dođu kod nas. Mada i kad uzmeš Dubai tamo su cijene oko 300.
Ja se slažem da nema smisla da


Ovo nisam znao da nekim uzmu cak i pola. Ja se bio posvadjao sa jednom jer muljaju previse oko cijene, oglasavaju se za "€200/€150" a pristaju bez problema na "€150/€100"...pa mi prodaje pricu da je nekada radila za: "€150/€100" a sada vise ne, stalno nesto muljaju.

I da im ostane "samo" €75 na sat cisto, nije problem u tome sto je to malo...vec je problem sto su skupe Gucci torbice.
Baš je slatko kad brazilka kaže Guci sa c.

Na kraju kad se sve zbroji i oduzme, ako nema dovoljno ovih koji će joj dati 250, i mojih 150 će joj biti dovoljno.
 
Ja mislim da su sad na cijeni 100/150 jer smo bili ustrajani u nasim cijenama.. vjerojatno opao posao... Mozda krenuti sa 80 pola sata / 120 sat... Iako mi nije zao dati i vise ako sve bude kako treba
U ljeto 2022. godine, cijene su bile €200 sat pa znalo ici i do €250 po satu...ali konkurencija ja bila jako slaba pa su mogli, bilo je par Spanjolskih milfica koje su bile jeftinije(€170-€180 po satu)

Ovo kako je trenutno je sasvim dobro, mali postotak njih i jesu kalibar da mogu traziti €200 po satu bez problema. Ali najjace su mi one koje prodaju pricu da su "high class" i da drze cijenu, a jedva cekaju da uzmu €100 za pola sata.
 
Gledat će i one da dignu cijenu kao Ukrainke a i one dižu zato što su im pimpvi uglavnom trgovci ljudima i mafijoze
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh