OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Steta sto ova ne postoji, ovaj profil je inace za bookiranje Sofia-e i Milla-e…i na tom profilu daju €100 pola sata/€150 sat bez problema.

A na HR broju traze kao punu cijenu, ne znam sta izigravaju.

Ja se prvi put zajeb’o i dao €200 za sat…kad sam glup 😣
ne dam vise od 100-120 eura po kurvi, toliko ih se reda da ce uvijek biti. pogledaj madrid npr. tamo drze istu cijenu kao i kod nas a konkurencija je daleko bolja. ima dosta cura u madridu sto su kod nas bile nedavno
 

Steta sto ova ne postoji, ovaj profil je inace za bookiranje Sofia-e i Milla-e…i na tom profilu daju €100 pola sata/€150 sat bez problema.

A na HR broju traze kao punu cijenu, ne znam sta izigravaju.

Ja se prvi put zajeb’o i dao €200 za sat…kad sam glup 😣
Ako se ne slažete s cijenom, samo potražite jeftiniju kurvu koja odgovara vašem budžetu, prestanite biti glupi, bez karaktera i ponašati se kao dijete. Hoćeš da platiš jeftino, a moraš da platiš duplo jer si nepodnošljiv i oduzimaš svu energiju devojci kad dođe u stan da te trpi, mora biti duplo skuplje i nemaš baš nikakve higijene. .
 
Ako se ne slažete s cijenom, samo potražite jeftiniju kurvu koja odgovara vašem budžetu, prestanite biti glupi, bez karaktera i ponašati se kao dijete. Hoćeš da platiš jeftino, a moraš da platiš duplo jer si nepodnošljiv i oduzimaš svu energiju devojci kad dođe u stan da te trpi, mora biti duplo skuplje i nemaš baš nikakve higijene. .
Uclanjen prije 7 minuta, zanimljivo.
 
Ako se ne slažete s cijenom, samo potražite jeftiniju kurvu koja odgovara vašem budžetu, prestanite biti glupi, bez karaktera i ponašati se kao dijete. Hoćeš da platiš jeftino, a moraš da platiš duplo jer si nepodnošljiv i oduzimaš svu energiju devojci kad dođe u stan da te trpi, mora biti duplo skuplje i nemaš baš nikakve higijene. .
da se ne lazemo. nije jeftino 100 ako cura radi samo, nego je problem kad joj pimp uzme pola
 
Ako se ne slažete s cijenom, samo potražite jeftiniju kurvu koja odgovara vašem budžetu, prestanite biti glupi, bez karaktera i ponašati se kao dijete. Hoćeš da platiš jeftino, a moraš da platiš duplo jer si nepodnošljiv i oduzimaš svu energiju devojci kad dođe u stan da te trpi, mora biti duplo skuplje i nemaš baš nikakve higijene. .
Ja san brajo svaki put sređen top...pa bude u više slučajeva drop ..ajde ne seri puno..
 
Citam bas ovu temu pa mi je zanimljivo jer je vise vas to napisalo da vam je bitno.

Zasto vam je top kad je kurvi pica uska, tj. zasto to bas trazite i zasto se to kao cijeni?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh