OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Steta sto ova ne postoji, ovaj profil je inace za bookiranje Sofia-e i Milla-e…i na tom profilu daju €100 pola sata/€150 sat bez problema.

A na HR broju traze kao punu cijenu, ne znam sta izigravaju.

Ja se prvi put zajeb’o i dao €200 za sat…kad sam glup 😣
ne dam vise od 100-120 eura po kurvi, toliko ih se reda da ce uvijek biti. pogledaj madrid npr. tamo drze istu cijenu kao i kod nas a konkurencija je daleko bolja. ima dosta cura u madridu sto su kod nas bile nedavno
 

Steta sto ova ne postoji, ovaj profil je inace za bookiranje Sofia-e i Milla-e…i na tom profilu daju €100 pola sata/€150 sat bez problema.

A na HR broju traze kao punu cijenu, ne znam sta izigravaju.

Ja se prvi put zajeb’o i dao €200 za sat…kad sam glup 😣
Ako se ne slažete s cijenom, samo potražite jeftiniju kurvu koja odgovara vašem budžetu, prestanite biti glupi, bez karaktera i ponašati se kao dijete. Hoćeš da platiš jeftino, a moraš da platiš duplo jer si nepodnošljiv i oduzimaš svu energiju devojci kad dođe u stan da te trpi, mora biti duplo skuplje i nemaš baš nikakve higijene. .
 
Ako se ne slažete s cijenom, samo potražite jeftiniju kurvu koja odgovara vašem budžetu, prestanite biti glupi, bez karaktera i ponašati se kao dijete. Hoćeš da platiš jeftino, a moraš da platiš duplo jer si nepodnošljiv i oduzimaš svu energiju devojci kad dođe u stan da te trpi, mora biti duplo skuplje i nemaš baš nikakve higijene. .
Uclanjen prije 7 minuta, zanimljivo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh