OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dogovorio prije sa ovom! Dosao ispred zgrade, kaze pričekaj malo mora WC 5 min... Odem gore i vidim neki lik ulazi prije mene, pali se glazbica, ona krene stenjat za minutu 🤣🤣
Ja reko sta je ovo ko na traci.. pokupio se i otisao. Za 10tak min salje poruke di sam, da se popnem gore... Ja vec kod druge skoro😃👍
Mozda je sa jos jednom u stanu pa je ona cekala klijenta.

Uglavnom meni nikad nije bilo jasno, ako su njih dvije u stanu i imaju klijenta u isto vrijeme, a jedno kupatilo…kako izvedu to da se klijenti mimoidju/ne sretnu?
 
Kad je u opciji duo with girl
Šta nije da dosta njih nema duo with girl iako su dvije u stanu?
Meni se dogodilo kod par cura da su im cimerice imale klijenta, u oba puta nisam izlazio iz sobe do isteka drugog poluvremena i nije bilo problema (nisam ih sreo), jedino je bilo neugodno slusat ih kako pricaju na hodniku metar od vrata sobe u kojoj karam ovu svoju - ono karam i mislim se hoce nam sad ovi jos slucajno uletit :D
 
Šta nije da dosta njih nema duo with girl iako su dvije u stanu?
Meni se dogodilo kod par cura da su im cimerice imale klijenta, u oba puta nisam izlazio iz sobe do isteka drugog poluvremena i nije bilo problema (nisam ih sreo), jedino je bilo neugodno slusat ih kako pricaju na hodniku metar od vrata sobe u kojoj karam ovu svoju - ono karam i mislim se hoce nam sad ovi jos slucajno uletit :D
Svašta bude
 
Jebo te pitaju me sad svi za ovu PP iz Višnjevca da li se kara za pare ili ne? 🤣
Probajte đabe ako neide pitajte za lovu ako to neide povisite cijenu ako ni to neide e onda jebi ga pređite na drugu.🤣
I još me pitate koja je to 🤣
 
Pozzz ekipa..stupio sam u kontakt sa damom koja na plavom oglasniku ima oglas masaza Os ili je imala...prek telegrama je kontakt..nzn dali ko ima iskustva s njom?svaka info je ok...😀
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh