OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

to ti je čista tombola, kad bi probao još malo spustiti ove 100, 150 sigurno bi se moglo nači da dobiješ i više od uloženog za dobiveno.

ako nekog zanima bianca i mel su zajedno u stanu. ako vam ne smeta miris kuhanog kako zna biti u zadnje vrijeme sa dvije brazilke u stanu moze se posjetit. obje izgledaju bolje nego na slikama, dosta su sitnije.
bio sam kod mel, vesela, smije se.

opći dojam 6-7, mene iskreno nervira kad krenemo u akciju pa počne gunđati da ne radi ono što kaže u poruci da radi
Bas sam gledao Mel...par video-a sto mi poslala izgleda super.

Pitam za french kiss, kaze ona 20e extra...cak u poruci pise cum in face ukljuceno, vjerojatno nije ni to.
 
Bas sam gledao Mel...par video-a sto mi poslala izgleda super.

Pitam za french kiss, kaze ona 20e extra...cak u poruci pise cum in face ukljuceno, vjerojatno nije ni to.
i pušenje bez kapice ne zavisi od higijene nego hoces dat extra, to me je odma malo oneraspolozilo, al dobro smo se zajebavali pa je bilo ok
 
Znaci neko kome je pusenje bez i french kissing bitna stavka, neka spremi 270 za sat s njom koliko sam shvatio? Izgleda vrhunski ali malo pretjerano.
pušenje bez je po dogovoru, ali za pravi french kissing sve zavisi kao si kliknete, ja se sjecam puno njih sto su imale kamene usne ali nakon 10ak minuta im cuclam jezik 🤷‍♂️. jesi lud 270, zakruzi to na 200 pa prode prode, nije jedina hvala bogu, treba se naci balans da ne spustis toliko da ju uvrijedis a opet da pristane
 
Jel tko posjetio ovu
Prije dok je bila tu cjena joj je bila 150 ua 30 minuta sad je 100
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh