OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

znam, mislim na Ginger viki ,brazilku ne na ukrajinku.. prepostavljam da više neče dolazit kada je nema tako dugo ..
Mislim da joj je profil pocetkom godine bio u Osijeku i Zagrebu, 2 tjedna…i od onda je nema.

Bila je tu u ljeto 2022. i nije se pojavljivala do ljeta 2023.…tako da ako ce dolaziti opet, doci ce preko ljeta.
 
Ja čekam hot Anne koja je sat July Ferrari koju možete vidit na recenzijama u Osijku na egeu ali nje nema jako dugo ona mi je bila jedna od najboljih koja je došla u Osijek i nju nevjerujem da će itko nadmašit
 
Možda Liviju ili Biancu. Premda možda bolje Liviu jel ima prirodne cice dugo nisam bio kod kurve s prirodnima pa bi bilo dobro za promjenu a i slatka je.
a gledam liviju, jako me podsjeca ona onu ana, alice sto je imala ogromno dupe, bila srediom studenog, isto bez silikona. ova mi se cini mlada mama, mozda sam u krivu al kad joj pogledas slike kao da je nedavno rodila.
bianca mi vuće malo na onu sofi sofija isto sto je bila nedavno, imaju slicnu guzu i tijelo, samo ova ima silikone.
a opet kad pogledam video od ove mel cini mi se da bi nas poderala kao luna
 
a gledam liviju, jako me podsjeca ona onu ana, alice sto je imala ogromno dupe, bila srediom studenog, isto bez silikona. ova mi se cini mlada mama, mozda sam u krivu al kad joj pogledas slike kao da je nedavno rodila.
bianca mi vuće malo na onu sofi sofija isto sto je bila nedavno, imaju slicnu guzu i tijelo, samo ova ima silikone.
a opet kad pogledam video od ove mel cini mi se da bi nas poderala kao luna
Nemogu se ni ja iskreno odlučit sve su dobre
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh