OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dogovorim s ovom, dođem i čekam i ne javlja se, ok reko idemo dalje, a usput se dogovaram i s ovom
Dođem tamo kad vrata otvara ova
Ušo u apartman i kako mi se žurilo reko je može 100 za nabrzaka kaže one 120, ništa ljep se zahvalio i otišao, prvi puta, nekako mi mala ta, nema ni nekih sisa ni nist, a u sobi smrdi po jebacini na najjače kao da je njih sto ispraznilo Jajca već, a ova lezi u dnevnoj prekrivena pokrivačem i pravi se d nije tamo, a prekrivač kratak i vire joj noge. Reko ko vas jebe, i otišao po prvi puta, nije mi suđeno valjd danas.
 
Dogovorim s ovom, dođem i čekam i ne javlja se, ok reko idemo dalje, a usput se dogovaram i s ovom
Dođem tamo kad vrata otvara ova
Ušo u apartman i kako mi se žurilo reko je može 100 za nabrzaka kaže one 120, ništa ljep se zahvalio i otišao, prvi puta, nekako mi mala ta, nema ni nekih sisa ni nist, a u sobi smrdi po jebacini na najjače kao da je njih sto ispraznilo Jajca već, a ova lezi u dnevnoj prekrivena pokrivačem i pravi se d nije tamo, a prekrivač kratak i vire joj noge. Reko ko vas jebe, i otišao po prvi puta, nije mi suđeno valjd danas.
Stvarno nisi imao sreće. Ja kad sam bio bilo je sve ok i bila je sama tad i nije ništa smrdilo. Izgleda da je više njih svršilo po podu a ona ljena da čisti 🤣
 
Mislim da u prdari ima silikona, barem po videu
Dobro misliš, generalno izgled joj je kao na tom videu. Ja iskreno nemam neko prepozitivno iskustvo s njom iako je butra po meni bas izgledom definicija MILFa, ali džabe to kad je nezainteresirana. Doduše moram napomenuti da sam ju jebo u trojcu skupa s Guliom i to za svega 150€ lapo sata, pa nije bas mjerodavno pogotovo jer je već bio kraj radnog vremena.
 
bio kod ove, dogovor preko whatsapp. tražila 200/120 dogovorili pola za 100, niža 155cm, malo jača možda 75kg slatka u licu, doček u sexi ogrtaču i štiklama, mirisna, osmjeh i poljubac na vratima, engleski solidan, usluga odlična, pravi GFE, poljupci po cijelom tijelu, oral bez, sex sa kondomom, oral DT, liže jaja i radi masažu prostate (malo je nedostajalo da svršim u roku odmah), nakon toga uzima lubrikant i stavlja ga između sisa, sise ogromne prirodne, stavlja kondom i krećemo u akciju, izmjenili smo par poza, u dogyiju se poćela sama nabijala pa sam uzeo lubrikant i zavukao joj prst u guzu nije se bunila, samo se počela još jače nabijati, onda me zajahala u obrnutu kaubojku a malo poslije se okrenula u kaubojku, i tu sam kapitulirao, poslije malo maženje i razgovor, i tu saznam da dijeli apartman sa Isis i da su one sestre
odmah mi se upali lampica i mašta proradi i počinjem pregovarati, na sreću uvijek ponesem više novaca, i dogovorimo se za trojku, taman zovemo Isis ali u tom trenutku dolazi njoj klijent a meni suze niz lice, odlazim na tuširanje i lagano s noge na nogu kući, sve u svemu zadovoljan sam, omjer uloženo dobiveno fenomenalan, tu su do srijede, nekako me opsjeda ta želja da budem sa dvije sestre.

PS: ti koji si jučer bio kod Isis u 15:40 ajd bar napiši recenziju da znam šta sam propustio
Je zna netko di su nestale te sestre lara i isis? Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh