OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kao price o nekoj Mađi, a Osijek gori i to bas kad mene nema vise tu... Nista, ide drkica lagano, a vi lege samo tarupajte, ne dopustite da sjeme trune u vama... 🙂
 
Lega u Osijeku gore jedino cijene😂 al kako je tako je. Ništa ne propuštaš jer ovo je sve užas
A gle, ja sam uvijek karao za 100€... 20 ili 30min meni isti kurac, puknem za 15min... Htjedoh reci, da te od 150€ daju 20min za 100€, pa ako ti je samo do praznjenja jaja, kao meni, imas izbora... Ali, do prije mjesec-dva si imao njih dvije, sad ima i gingerica... Mmm... takve volim za razliku od "nekih" 😂😂😂
 
A gle, ja sam uvijek karao za 100€... 20 ili 30min meni isti kurac, puknem za 15min... Htjedoh reci, da te od 150€ daju 20min za 100€, pa ako ti je samo do praznjenja jaja, kao meni, imas izbora... Ali, do prije mjesec-dva si imao njih dvije, sad ima i gingerica... Mmm... takve volim za razliku od "nekih" 😂😂😂
Poblem je što ja volim duže jebat. Prvo se izdrkam kod kuče ili dam maloj da ga popuši ili ju izjebem pa onda nakon 3 sata idem kod kurve. I onda nema svršavanja ispod 30 minuta 🤣
 
Steta vidim osla, a mozda se vrati.
Uglavnom cura je sa slika, cak na slikama izgleda jaca neg sto je.
Visoka blizu 170 kila ima, guza veca a sise silikonska trojka.
Pusenje s gumicom al klekne ispred ogledala tak da je to dobar prizor. Doggy odlican.
Super stvar je sto ima quiki opciju za 70 vatrenih. Da je ostala otiso bi opet.
 
Jako zgodna djevojka tek došla u Osijek oral bez kaze ovisi o higijeni..Meni je bez odralia i to radi jako dobro.Dočekala me u gačicama i grudnjaku ..Zna engeski moze se sporazumit..Apartman jako ljep čisti ručnik. Planiram ponovit uskoro ..
Nego jel cura odgovara slikama sa oglasa. Kolko sam prije upratio taj oglas je bio vezan za Betrice kad je bila prije u Osijeku.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh