OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

maserka ako se ne varam u salon bellisima,al to je sve sto znam.
mene isto zanima malo detaljnije,dao covjek broj i to je sve,javim se gospodi pitam je za termin i napravi mi problem i sto cemo onda... jel prima gospoda dogovore putem tog broja ili ne,ne zelim neugodnosti njoj niti sebi,zanima me jel to provjereno... ako netko zna malo vise moze i inbox hvala
Bio sam kod nje prije godinu dana, dogovor je bio preko lege, prvo masaža pa onda do happy enda. Nisam suguran da li još radi ali sam čuo da je imala nekih problema.
 
Jako zgodna djevojka tek došla u Osijek oral bez kaze ovisi o higijeni..Meni je bez odralia i to radi jako dobro.Dočekala me u gačicama i grudnjaku ..Zna engeski moze se sporazumit..Apartman jako ljep čisti ručnik. Planiram ponovit uskoro ..
 
Danas posjetio ovu curu dosta je simpatična i slatka samo mi pušenje bilo s kondomom al oprosti sam joj jel bilo dobro. Nakon pušenja me zajahala i to ono jebački zatim sam je ogrenuo na leđa i misionarski dero neko vrijeme pa doggy na krevetu pa sam joj spustio noge dole i dero ga do kraja. Htio sam joj svržit na guzu al ga nisam mogo vadit iz nje jel mi bilo ljepo pa sam svršio u nju to jest u kondom 🤣 Mala je dosta uska taman idealna za moj kurac. Da sam mogo osto bi cijelu noć s njom.
 
Danas posjetio ovu curu dosta je simpatična i slatka samo mi pušenje bilo s kondomom al oprosti sam joj jel bilo dobro. Nakon pušenja me zajahala i to ono jebački zatim sam je ogrenuo na leđa i misionarski dero neko vrijeme pa doggy na krevetu pa sam joj spustio noge dole i dero ga do kraja. Htio sam joj svržit na guzu al ga nisam mogo vadit iz nje jel mi bilo ljepo pa sam svršio u nju to jest u kondom 🤣 Mala je dosta uska taman idealna za moj kurac. Da sam mogo osto bi cijelu noć s njom.
Ja opet sad gledam da i ja odem kod nje al dosta mi je više crvenokosi i moja je crvena 😂😭.
A i ova mi se nekako sviđa al neznam da li da odem
 
Danas posjetio ovu curu dosta je simpatična i slatka samo mi pušenje bilo s kondomom al oprosti sam joj jel bilo dobro. Nakon pušenja me zajahala i to ono jebački zatim sam je ogrenuo na leđa i misionarski dero neko vrijeme pa doggy na krevetu pa sam joj spustio noge dole i dero ga do kraja. Htio sam joj svržit na guzu al ga nisam mogo vadit iz nje jel mi bilo ljepo pa sam svršio u nju to jest u kondom 🤣 Mala je dosta uska taman idealna za moj kurac. Da sam mogo osto bi cijelu noć s njom.
Ja sam planirao kod nje, kaze pusenje bez ..sta je tebi rekla kad si joj pisao? I dali je sama u stanu?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh