OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ista cura. Uživo je još ljepša nego na slikama. Vedra, vesela, nasmijana, oral bez, nekoliko poza, baš uživa. Higijena na nivou, čist stan, ona lijepo miriše. Ja sam se lijepo proveo, nisam siguran smijem li ponoviti da se ne bih počeo zaljubljivali.
Koje je nacionalnosti? Jel istočnoeuropljanka? Ne izgleda ko Brazilka, na dva profila piše da je talijanka u što sumnjam da je istina
 
Koje je nacionalnosti? Jel istočnoeuropljanka? Ne izgleda ko Brazilka, na dva profila piše da je talijanka u što sumnjam da je istina
nisam ni pitao, engleski joj je odlican, lako smo se sporazumjeli i odma je i seks bolji. moram nauciti barem komande na portugalskom, lezi, pusi, naprci dupe, dublje... kada se razumijete odma je sve nekako bolje
 
Dobre cure dolaze kod nas kad ja nisam u stanju jebat. Meni se čini da ili nemam sreće ili su kurve namjerno vidjele na ovom forumu da je moj kurac onesposobljen pa su odlučile doć ovdje što prije nego što se oporavim😤
 





Jel bio mozda netko kod ove dvije? Suzio sam izbor.. :)
Ako nije nitko bio, dajte prijedlog kod koje da idem pa da probijem led i posaljem recenziju. :)
Ne mogu se odluciti
 
Evo ja se isto lomim izmedju Zoe i Angele. Nesto bih zapucao večeras ali se dvoumim između crne i bijele čokolade
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh