OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bio sam kod Sofie prije dva mjeseca pa za sve koji vole malo guzatije, jače cure, preporuka... Nije debela krmaca, ali je ima, nije niska... Cura skroz ugodna, prica engleski, komunikativna... Akcija Ok, na kraju kad sam trebao svrsiti isplazila jezik i spricnuo joj po ustima... 🙂
Potvrdjujem.simpaticna.ima je u svakom pogledu.ko voli malo vise materijsla doc ce na svoje.bio sam i ponovit cu kad dojde na more
 
Nisam nikad bio pa ne znam.. oko bellisime svi nesto pricaju a nitko konkretno nije bio i ne zna sto se nudi.
Moras postati clan salona, uplati se 150€ za godinu dana, i onda dogovaras i ides na termine e sad, da li pruza usluge seksualne prirode, ne znam jer nisam do toga dosao, razmisljam vec dugo da platim tih 150€ za godinu clanarine pa da vidim, sto se moze dobiti dalje.
 
Moras postati clan salona, uplati se 150€ za godinu dana, i onda dogovaras i ides na termine e sad, da li pruza usluge seksualne prirode, ne znam jer nisam do toga dosao, razmisljam vec dugo da platim tih 150€ za godinu clanarine pa da vidim, sto se moze dobiti dalje.
Taj dio znamo svi.. ali nitko nije otisao dalje i rekao sto i kako.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh