OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Uživo je još ljepša, prirodna brazilka, sočnih usana, sise prirodne, guza prirodna. Engleski stvarno dobro govori. Higijena na nivou, dobio sam čisti ručnik, tuširanje prije i poslije. Ja sam uživao u svakom trenutku. Gleda na sat, ali nemaš onaj osjećaj da hoće da te izbaci. Pravo osvježenje. Svakako preporučam.
Kakav je oral bio? Isto kabanica ili?
Mozda se zaletim ipak kod nje onda
 
vidim da nam se naty vratila, a ja se moram lijeciti. koliko se sjecam video ju bolje opisuje nego slike, nije 153 sigurno, blize je 170. sjecam se da sam donio bocu vina, popili casu, orala se iskreno ne sjecam vise, akcija je bila dosta dobra i duga, meni taman uska, napravili pauzu nakon nekih pol sata, casa vina i nastavak. nije me uopce odgurivala samo je primala, sjecam se da me je alarm skinu s nje, tusiranje i pozdrav. sjecam se da je u stanu bilo pakleno vruce, tako da ako netko ide neka se pripremi na znoj.
kukovi jako fleksibilni, kada je na tebi pocne da vrti u krug, u doggy se fino naguzi da mozes uci duboko kako treba, lijepo se moze saviti kako treba, i kada lezi na trbuhu isto fino picku podigne. sad kad se prisjetim nje sjetim se koliko je bilo njih sa ravnim ledima jebes sa pola kuca jer nemozes dublje od guzice a nece da se savije.
 
vidim da nam se naty vratila, a ja se moram lijeciti. koliko se sjecam video ju bolje opisuje nego slike, nije 153 sigurno, blize je 170. sjecam se da sam donio bocu vina, popili casu, orala se iskreno ne sjecam vise, akcija je bila dosta dobra i duga, meni taman uska, napravili pauzu nakon nekih pol sata, casa vina i nastavak. nije me uopce odgurivala samo je primala, sjecam se da me je alarm skinu s nje, tusiranje i pozdrav. sjecam se da je u stanu bilo pakleno vruce, tako da ako netko ide neka se pripremi na znoj.
kukovi jako fleksibilni, kada je na tebi pocne da vrti u krug, u doggy se fino naguzi da mozes uci duboko kako treba, lijepo se moze saviti kako treba, i kada lezi na trbuhu isto fino picku podigne. sad kad se prisjetim nje sjetim se koliko je bilo njih sa ravnim ledima jebes sa pola kuca jer nemozes dublje od guzice a nece da se savije.
Znam kako ti je haha i ja se sad lječim
 
Odlican opis, koja je to naty?
to ti je ova, evo i moja stara i jos jedna recenzija
 
to ti je ova, evo i moja stara i jos jedna recenzija
Znaci dupe je maestralno
 
vidim da nam se naty vratila, a ja se moram lijeciti. koliko se sjecam video ju bolje opisuje nego slike, nije 153 sigurno, blize je 170. sjecam se da sam donio bocu vina, popili casu, orala se iskreno ne sjecam vise, akcija je bila dosta dobra i duga, meni taman uska, napravili pauzu nakon nekih pol sata, casa vina i nastavak. nije me uopce odgurivala samo je primala, sjecam se da me je alarm skinu s nje, tusiranje i pozdrav. sjecam se da je u stanu bilo pakleno vruce, tako da ako netko ide neka se pripremi na znoj.
kukovi jako fleksibilni, kada je na tebi pocne da vrti u krug, u doggy se fino naguzi da mozes uci duboko kako treba, lijepo se moze saviti kako treba, i kada lezi na trbuhu isto fino picku podigne. sad kad se prisjetim nje sjetim se koliko je bilo njih sa ravnim ledima jebes sa pola kuca jer nemozes dublje od guzice a nece da se savije.
A da probaš drugi put donijeti neku graševinu našu? Onako lijepo ohlađenu na 14° ????
To mi se čini bolji izbor od onog bordeauxa što si kupio i Lidlu 😜
 

Bio sam kod Sofie prije dva mjeseca pa za sve koji vole malo guzatije, jače cure, preporuka... Nije debela krmaca, ali je ima, nije niska... Cura skroz ugodna, prica engleski, komunikativna... Akcija Ok, na kraju kad sam trebao svrsiti isplazila jezik i spricnuo joj po ustima... 🙂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh