OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ne zvucis kao picka, "kemija" je mozda bitnija i od izgleda zenske... Ovo jebanje kurvi nema veze sa "seksom" to je samo pražnjenje jaja i nabijanje statistike... Ali opet, s nekom ti zna biti super...
ja iskreno ne znam koliko kemija zavisi do nas ili do njih. kod mene je preksa odma pri ulazu zagljaj i poljubac u lice, zapravo ne bas lice nego u rub vilice ispod uha. prije bilo cega ju gledam, jedna mi je rekla da ju gledam kao pas koji ce joj zajasiti nogu. bilo ih par kojima nije bas bilo do ljubljenja, ono tipa ljubis mrtva usta, nakon par poljubaca se opuste i onda bude super. ne traje ovo nista dugo mozda minut taman dovoljno da se oboje malo ufuramo
 
ja iskreno ne znam koliko kemija zavisi do nas ili do njih. kod mene je preksa odma pri ulazu zagljaj i poljubac u lice, zapravo ne bas lice nego u rub vilice ispod uha. prije bilo cega ju gledam, jedna mi je rekla da ju gledam kao pas koji ce joj zajasiti nogu. bilo ih par kojima nije bas bilo do ljubljenja, ono tipa ljubis mrtva usta, nakon par poljubaca se opuste i onda bude super. ne traje ovo nista dugo mozda minut taman dovoljno da se oboje malo ufuramo
Hehe... A gle, nismo ni mi muski svi kemicari... Nekima je dovoljno da ga samo spakuju, pod izgovorom "svuda mi je bolje nego u gaćama" ... 😆
 
Evo ukratko

Dopisivao se i dogovrio s ovom


A docekala me ova


E sad, zelio sam vecu i jos guzatu i sisatu al ajd.

Proveselio sam se i dobro ispraznio, nije za one koji bi malo GFE dozivljaja al sve je odradila sto sam hto. Ona tak visoka do 160 cm, sise trojka silikonska a guza je stvarno dobra.
 
Evo ukratko

Dopisivao se i dogovrio s ovom


A docekala me ova


E sad, zelio sam vecu i jos guzatu i sisatu al ajd.

Proveselio sam se i dobro ispraznio, nije za one koji bi malo GFE dozivljaja al sve je odradila sto sam hto. Ona tak visoka do 160 cm, sise trojka silikonska a guza je stvarno dobra.
Jel se ljubila, pušila bez kodoma i dala da svršiš po dupetu/sisama?
Po meni ništa osim anala nije ispoštovala (isto mi umjesto druge uletila)

Ajd ja ljubljenje nisam ni potencirao kad sam vidio da nije raspoložena i da odrađuje
 
Jel se ljubila, pušila bez kodoma i dala da svršiš po dupetu/sisama?
Po meni ništa osim anala nije ispoštovala (isto mi umjesto druge uletila)

Ajd ja ljubljenje nisam ni potencirao kad sam vidio da nije raspoložena i da odrađuje
Gle nije bila GFE cura ali preuzeo sam inicijativu i sve mi ispalo OK
 
Evo ukratko

Dopisivao se i dogovrio s ovom


A docekala me ova


E sad, zelio sam vecu i jos guzatu i sisatu al ajd.

Proveselio sam se i dobro ispraznio, nije za one koji bi malo GFE dozivljaja al sve je odradila sto sam hto. Ona tak visoka do 160 cm, sise trojka silikonska a guza je stvarno dobra.
Ako voliš guzate i malo punije trebo si otić kod nje
 

Meni je ova napeta ali dzabe ne odgovara uopce ,jel tko posjetio druge dvije
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh