OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Još jedno pozitivno iskustvo, cura je predivna. Komunikacija na engleskom, sex je bio bombastičan, divljanje s obje strane, pola sata je bilo i više nego dovoljno. Popili vina, ispušili topa i ugodan razgovor.
Većinom ne volim kod iste otići niti na tu specifičnu lokaciju, ali kod nje bih mogao.
Jel pusenje sa ili bez kondoma
 
Jel bio itko kod jedne od njih dvije ?

 
Jel bio itko kod jedne od njih dvije ?


Bio kod Ane mogu reći da se nije potrudila. Pušila mi je sa kondomom, iako sam se otuširao. Kratko je trajalo pušenje odmah se naređuje da ju jebem. Šteta jel inače volim bucmaste. Stavno ušutkuje jer je apartman u stambenoj zgradi krevet škripi ko lud.
 
Dečki ja nešto razmišljam, kada ovaka ponuda može da traži ove cifre što mi ne probamo nuditi mogućnost druženja i masaže 200 eura za sat. Bolje i to nego raditi za minimalac na -10. Ili online druženje, naplaćujem 50, uživo 100 za sat vremena slušanja o problemima i govorim razumijem. Uživo me može gađati tanjurom uz nadoplatu ...
 
Dečki ja nešto razmišljam, kada ovaka ponuda može da traži ove cifre što mi ne probamo nuditi mogućnost druženja i masaže 200 eura za sat. Bolje i to nego raditi za minimalac na -10. Ili online druženje, naplaćujem 50, uživo 100 za sat vremena slušanja o problemima i govorim razumijem. Uživo me može gađati tanjurom uz nadoplatu ...
Ajde ajde... Beatrice je u Sl. Brodu... Kontam da se uskoro vraca u Osijek, pa se svi izredajte jer prosli put nitko nije, a svi slinili.... Ja cu samo citati komentare i plakati, jer vise nisam u Os... 😟
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh