OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Pisao sam u temi Madjarska, al evo i tu da podjelim ako netko ima u planu posjet sutra.
Evo jedna iz Pecuha kod koje sam bio ranije danas. Do sutra navecer je tu pa ide dalje. Tko ima u planu ici nece pozalit. Mala 18 godina kaze, vjerujem joj, preko 20 nema sigurno, tu negdje visina i kile kako pise, super zgodna, utegnuta, sise cvrste, manje savrsen oblik. Kontakt whatsapp. Uzivo natuca malo engleski i njemacki. Pola sata 17000 madjarskih, sat 27000. Sex sa, BJ bez, sve poze, sudjeluje u akciji, ne pozuruje. Jedina mana nesto losiji prostor, ali nista strasno. Odlicno iskustvo, tko se zazelio pravog mladog mesa nece pozaliti.
 

Pisao sam u temi Madjarska, al evo i tu da podjelim ako netko ima u planu posjet sutra.
Evo jedna iz Pecuha kod koje sam bio ranije danas. Do sutra navecer je tu pa ide dalje. Tko ima u planu ici nece pozalit. Mala 18 godina kaze, vjerujem joj, preko 20 nema sigurno, tu negdje visina i kile kako pise, super zgodna, utegnuta, sise cvrste, manje savrsen oblik. Kontakt whatsapp. Uzivo natuca malo engleski i njemacki. Pola sata 17000 madjarskih, sat 27000. Sex sa, BJ bez, sve poze, sudjeluje u akciji, ne pozuruje. Jedina mana nesto losiji prostor, ali nista strasno. Odlicno iskustvo, tko se zazelio pravog mladog mesa nece pozaliti.

27000 forinti, sta je to 70 eura ?
 
javio se dayani, ali vidim da je sada aktivirala jos par profila

ne mogu reci jel dayana i ova 3 profila ista cura, ali ova 3 su definitivno ista cura i ta me je dočekala
Na ta 3 profila je ista cura a profil Dayana ima slike od 2 cure.
Netko je nedavno rekao da je Dayana uživo punija.
 

Pisao sam u temi Madjarska, al evo i tu da podjelim ako netko ima u planu posjet sutra.
Evo jedna iz Pecuha kod koje sam bio ranije danas. Do sutra navecer je tu pa ide dalje. Tko ima u planu ici nece pozalit. Mala 18 godina kaze, vjerujem joj, preko 20 nema sigurno, tu negdje visina i kile kako pise, super zgodna, utegnuta, sise cvrste, manje savrsen oblik. Kontakt whatsapp. Uzivo natuca malo engleski i njemacki. Pola sata 17000 madjarskih, sat 27000. Sex sa, BJ bez, sve poze, sudjeluje u akciji, ne pozuruje. Jedina mana nesto losiji prostor, ali nista strasno. Odlicno iskustvo, tko se zazelio pravog mladog mesa nece pozaliti.
Misliš tu u Osijeku?
 
javio se dayani, ali vidim da je sada aktivirala jos par profila

ne mogu reci jel dayana i ova 3 profila ista cura, ali ova 3 su definitivno ista cura i ta me je docekala
Ma ima 10 kila više nego na slikama a traži 150 za sat vremena ma nema šance da onem do nje i da ona meni plati 150
 
Pozdrav kolege jebači!
Pomozite mi riješit dilemu, naime, u planu mi je posjetiti na jedno 2 sata jednu od ove dvije dame. Inače sam do maloprije bio uvjeren da sam odlučio kako ću ići kod Lune, no vidim da je od sinoć dostupan profil i od Leone, a ta mala mi je baš napeta, ima baš sve po mom ukusu. Pa evo, ukoliko ima netko iskustva od ranije, svaka preporuka/sugestija je dobrodošla 😁🤝



Ili
 
Pozdrav kolege jebači!
Pomozite mi riješit dilemu, naime, u planu mi je posjetiti na jedno 2 sata jednu od ove dvije dame. Inače sam do maloprije bio uvjeren da sam odlučio kako ću ići kod Lune, no vidim da je od sinoć dostupan profil i od Leone, a ta mala mi je baš napeta, ima baš sve po mom ukusu. Pa evo, ukoliko ima netko iskustva od ranije, svaka preporuka/sugestija je dobrodošla 😁🤝



Ili
Luna je ta sa slika, nisam bio kod nje ali sam citao pozitivne komentare... Sto se tice ove druge, ne znam nista, ali kontam da je ista zenska iza par prifila Lorena, Leona, Taina... Kad sam kontaktirao Tainu dobio sam sliku picke koja mi se i nije toliko svidjela, imala neke konjske umjetne zube 😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh