OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

E moje Lege... Kakvi ste vi to jebaci? Jadna Mia mi se zali kako joj nitko ne dolazi, a ima najbolju tarifu... Ccc... 😂😂😂
 

uzivo je malo krupnija nego na slikama, slike su par godina stare ili kad se sredi iz daleka malo drugacije izlega, slicna joj je, razmisljao sam da se zarotiram na peti, al jbg ostao

malo me masirala oko lokacije u centru, na kraju smo se uspjeli naci manje vise gdje je rekla, solidno natuca engleski i uspije malo razumjeti hrvatski. meni je bilo zabavno, puno se smije, malo smo se salili, voli da izaziva, provocira, izgubili osjecaj za vrijeme. keks solidan, voli na vrhu, kereci, nekako smo si sjeli, meni do sad najzabavnije iskustvo
javio se dayani, ali vidim da je sada aktivirala jos par profila

ne mogu reci jel dayana i ova 3 profila ista cura, ali ova 3 su definitivno ista cura i ta me je docekala
 
javio se dayani, ali vidim da je sada aktivirala jos par profila

ne mogu reci jel dayana i ova 3 profila ista cura, ali ova 3 su definitivno ista cura i ta me je docekala
I ja sam to skontao... Ista je to picka "masna" 😆
 

Pisao sam u temi Madjarska, al evo i tu da podjelim ako netko ima u planu posjet sutra.
Evo jedna iz Pecuha kod koje sam bio ranije danas. Do sutra navecer je tu pa ide dalje. Tko ima u planu ici nece pozalit. Mala 18 godina kaze, vjerujem joj, preko 20 nema sigurno, tu negdje visina i kile kako pise, super zgodna, utegnuta, sise cvrste, manje savrsen oblik. Kontakt whatsapp. Uzivo natuca malo engleski i njemacki. Pola sata 17000 madjarskih, sat 27000. Sex sa, BJ bez, sve poze, sudjeluje u akciji, ne pozuruje. Jedina mana nesto losiji prostor, ali nista strasno. Odlicno iskustvo, tko se zazelio pravog mladog mesa nece pozaliti.
 

Pisao sam u temi Madjarska, al evo i tu da podjelim ako netko ima u planu posjet sutra.
Evo jedna iz Pecuha kod koje sam bio ranije danas. Do sutra navecer je tu pa ide dalje. Tko ima u planu ici nece pozalit. Mala 18 godina kaze, vjerujem joj, preko 20 nema sigurno, tu negdje visina i kile kako pise, super zgodna, utegnuta, sise cvrste, manje savrsen oblik. Kontakt whatsapp. Uzivo natuca malo engleski i njemacki. Pola sata 17000 madjarskih, sat 27000. Sex sa, BJ bez, sve poze, sudjeluje u akciji, ne pozuruje. Jedina mana nesto losiji prostor, ali nista strasno. Odlicno iskustvo, tko se zazelio pravog mladog mesa nece pozaliti.

27000 forinti, sta je to 70 eura ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh