OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav momci danas sam bio kod jedne dame znaci svaki euro koji sam dao na nju nije mi zao jer stvarno je top uzeo sam 1h 250 eura mala gori.Definitivno idem ponovno cim mi dode plata . evo broj pa ko zeli neka se dogovora radi i pola sata ali evo broj pa se dogovorite +385 915 948 523
Odakle je kako sta malo detalja???
 
Pozdrav momci danas sam bio kod jedne dame znaci svaki euro koji sam dao na nju nije mi zao jer stvarno je top uzeo sam 1h 250 eura mala gori.Definitivno idem ponovno cim mi dode plata . evo broj pa ko zeli neka se dogovora radi i pola sata ali evo broj pa se dogovorite +385 915 948 523
Hvala Doki sad sam upravo izasao bio sam pola sata naravno u 15min sam zavrsio ali nije mi zao para sta sam dao .
 

Belinda je Angel koja je već bila nekoliko puta u Osijeku. Bio sam kod nje više puta, otišao sam odmah čim sam vidio da je ovdje. Za mene nema bolje, čim vidim da je ovdje odem i budem jako zadovoljan! 10/10
 
Bećari pomoć ! Cuo sam se sa ovom , kaže da je u hotelu Waldinger! Kakva su vaša iskustva ?
Waldinger = Fake... Ako na profilu pise 200-300€ za 30min i ako stoji kvacica nad svim "extra" uslugama (anal, cum in mouth...) znas da je fake...
 
Ajde mi molim vas nešto objasnite.
Zagreb ima oko 800k stanovnistva i 660 cura na ege ne računajući plavi oglasnik gdje se može naći poneka što nije fake ako dovoljno listas. To je oko 1 cura na 1000 stanovnika.

Zadar ima malo manje stanovnika nego Osijek, tamo je 250 a kod nas 10 cura.

Imam 2 pitanja, jel moguće da je tamo potražnja puno veća pa im se i pored konkurencije isplati ići i zašto slavonci ne jebu ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh