OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ekipa, ove drolje sa EGE u cemu je razlika hr broj kad imaju ili brazilski ili koji vec? Ove sa hr imaju pimpa ili?
 
Bio u cetvrtak. Lako se dogovorio preko whatsappa. Bila je u apartmanu u centru. Natuca engleski, koristi translate sa portugalskog, ako znas portugalski bit ce ti super. Jos je ljepsa uzivo. Koža mekana, velika utegnuta guza. Kaze dogodine ce stavit silikone. Mala je izdrzljiva, moze da primi, jos imam upalu misica. Bilo uredno na kraju dobio cisti rucnik. Rekla da ide do njemacke, vidim da je stala u varazdinu.
 
Bio u cetvrtak. Lako se dogovorio preko whatsappa. Bila je u apartmanu u centru. Natuca engleski, koristi translate sa portugalskog, ako znas portugalski bit ce ti super. Jos je ljepsa uzivo. Koža mekana, velika utegnuta guza. Kaze dogodine ce stavit silikone. Mala je izdrzljiva, moze da primi, jos imam upalu misica. Bilo uredno na kraju dobio cisti rucnik. Rekla da ide do njemacke, vidim da je stala u varazdinu.
E to mi zao sto sam propustio....ali ponuda je doslovno 0 sada
 
Ekipa... Ja opet mislim da su svi smjestaji u osijeku bili rezervirani davno unaprijed za ovaj datum... Vidjecemo sutra, prekosutra kad navale da se vracaju...
 
Ja sam juce dog sa onom alehandrom il kako vec zvala nebitno, saljem poruku sat vremena prije da provjerim, likusa šalje fotku iz aviona, vjv ju je nemo prijavio
 
Kakvih sve šupaka ima...

Nego moguće je da je bookiran sav smještaj zbog jučerašnjeg dana. Napuni se cijeli vukovar, vinkovci, očito i osijek
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh