OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kad neće nitko da komentira moram se ja žrtvovati.

Slike 100% njene, sise silikon taman joj pasu s gradom. Guza taman. Bio sam sat vremena, jedno pol sata je sigurno pusila bez kondoma. Kad mala zalize od jaja gore najezis se. Lize, cucla jaja, jedino ne moza duboko da ga primi u usta, nekim 10-12cm. Usne su joj sočne, dosta sline. Izmjenili par poza, ima feel thin kondome, preko njih se baš osjetilo kako je topla i vlazna.

Ko ima barem 150 za 30min nek ode neće pozaliti. Apartman garsonjera u centru u novoj zgradi, super uređeno ogroman krevet.

Da su mi pare fun kuponi, uzeo bi ju 24/7

@ddd2 moja topla preporuka
Možda posjetim al možda i pričekam kroz 2 tjedna bi trebalo doć par dobrih brazilski jedan mi prijatelj reko da postoji mogućnost da dođe par ruskinja uskoro
 
Pozdrav momci danas sam bio kod jedne dame znaci svaki euro koji sam dao na nju nije mi zao jer stvarno je top uzeo sam 1h 250 eura mala gori.Definitivno idem ponovno cim mi dode plata . evo broj pa ko zeli neka se dogovora radi i pola sata ali evo broj pa se dogovorite +385 915 948 523
 
Pozdrav momci danas sam bio kod jedne dame znaci svaki euro koji sam dao na nju nije mi zao jer stvarno je top uzeo sam 1h 250 eura mala gori.Definitivno idem ponovno cim mi dode plata . evo broj pa ko zeli neka se dogovora radi i pola sata ali evo broj pa se dogovorite +385 915 948 523
Odakle je kako sta malo detalja???
 
Pozdrav momci danas sam bio kod jedne dame znaci svaki euro koji sam dao na nju nije mi zao jer stvarno je top uzeo sam 1h 250 eura mala gori.Definitivno idem ponovno cim mi dode plata . evo broj pa ko zeli neka se dogovora radi i pola sata ali evo broj pa se dogovorite +385 915 948 523
Hvala Doki sad sam upravo izasao bio sam pola sata naravno u 15min sam zavrsio ali nije mi zao para sta sam dao .
 

Belinda je Angel koja je već bila nekoliko puta u Osijeku. Bio sam kod nje više puta, otišao sam odmah čim sam vidio da je ovdje. Za mene nema bolje, čim vidim da je ovdje odem i budem jako zadovoljan! 10/10
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh