OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

I na kraju će ti reč da ga uslikaš i pošalješ. Ili če te sačekat i lupit palicom po glavi. Čim vidiš na oglasniku javljanje porukom na wapp i te fore sa predajom bona na ruke bježi od toga.
Bježite svi od toga jer će te popušit pare
Mnogo njih se sjebe s plačanjem unaprijed.
Jedina plačanja unaprijed su mi prihvatljiva kod cura koje rade cam to cam al to znam samo 3 koje su pouzdane 2 su me sjebale bile.
 
Mnogo njih se sjebe s plačanjem unaprijed.
Jedina plačanja unaprijed su mi prihvatljiva kod cura koje rade cam to cam al to znam samo 3 koje su pouzdane 2 su me sjebale bile.
Ma te kod nas u Oijeku na plavom oglasniku su sve fejk i traže bon mislim da čak 80 posto njih su muški.
Znam isto tako jednog lika koji je zarađivo na taj način kasnije kad su se ljudi opametili odusto je jer niko više nije nasjedo na foru
 
Ma te kod nas u Oijeku na plavom oglasniku su sve fejk i traže bon mislim da čak 80 posto njih su muški.
Znam isto tako jednog lika koji je zarađivo na taj način kasnije kad su se ljudi opametili odusto je jer niko više nije nasjedo na foru
Isto kao i ovdje na oglasniku iza vecine zenskih profila su muskarci koji zicaju bonove i uplate na aircash. NIKAKO NE NASJEDAJTE NA BONOVE.....
 
Netko bio?

Ako ubaciš u tražilicu bili su ljudi i iskustva su dobra, ali taj oglas je tad koristila druga cura i bile su druge slike
 
Znam da je bila druga pod tip profilom pa me zanima jel tko bio sad da znam da li je to ta cura sa slika. Vidim na slikama da ima prirodne sise a pišu da su silikoni
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh