OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jučer sam odlučio posjetiti ovu curu
Nepamtim kad sam se zadnji put proveo mala je odlična čim sam došao na vrata odma me zagrlila
nezna engleski al ja znam malo špaljolskog. Uzeo sam bio 1 saT. Nakon 4 minute pušenja nisam mogo kontrolirat reko sam joj da ču svršit a ona još nastavlja s pušenjem 😄i tako kad sam krenio svršavat obilno sam joj svršio po ustima i licu😂 ali na svu sreču nije se naljutila ošla se oprat i onda smo nastavili. Nisam nikad bio kod nijedne koja zna tako dobro pušit. Nakon desetak minuta krenila opet sa pušenjem i onda sex. Tu me jahala polako jedno vrijeme mogu reči da je jako uska a ja usuštini nisam velik imam 17cm. Okrenio sam ju u misionarku i tu sam je počeo dobranu nabijat i kad je počela stenjat to me još dodatno napalilo. Mala ima jako sexy glas kad stenje da te natjera da svršiš ranije i tu sam se jedva suzdržo. Nakon toga prešli smo u dogy i tu sam se istovario već nakon 2 minute ina predobru guzu pravu brazilsku nije ni prevelika ni mala nego ima baš ljepo oblikovanu čvrstu guzu, I tu sam se bio istovario u kondom jednostavno ga nisam mogao vadit iz nje. 😅
Tu je otprilike prošlo već 40 setak minuta od kako sam došao i ja se dvojmim da li da još uzmem sat vremena ili ne nisam bio drko ni jebao 2 tjedna tako da sam mogao još i dogovorio sam se s njom još 1 sat i još 2 svršavanja. Da nepišem dalje jer bi zbilja mogao stranicu napisat o njoj a več sam napisao dosta 😂
Mala je stvarno super i ako možete savjetujem vam da odete ko nje jer nečete požalit

Ja joj se bio javio, kaze pusenje samo s kabanicom
 
Ja joj se bio javio, kaze pusenje samo s kabanicom
To sve ovisi i o tebi da li če ti dat bez kabanice ako si uredan vodiš o higijeni i ako si zgodan dat će ti bez kabanice. Bio sam već kod dosta cura koje su samo prakticirali s kabanicom neke od njih su se odma spustile dolje da mi popuše bez razgovora o tome da mi stave kabanicu. Bitna ti je higijena i da se ponašaš kulturno. Barem kod mene uvjek pali😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh