OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ekipa, bez uvrede ali nije ovaj sport za svakoga. Pravite samo pomutnju i tjerate cure iz grada ovim ponasanjem.
nema uvrede , mene zanim jesi ti meni pisao , na moje pitanje jel "ošla" !! razlog mog pitanja je bio jer sam ju čeko da ako dođe u zg idem kod nje. onda nemoj generalizirati ! idt kada budeš platio da neka dođe iz pariza čemo pričat !!
 
Ne kuzim vas.
Već tjednima svi ispituju kad ce doc, ima kakvih novosti i sl.....
Sad kad je došla sad vam je problem u cijeni , a imate otvorene ruke i maštu sa njom ili njima.
Na ege-e su cijene za jednu 200 plus ako zelis anal još barem 50 ili 100.
Di je sad odjednom problem?
 
dečki nerazumijem vas kojima je to sve puno ako nemaš para za jebacinu desnu ruku i trljaj…neznam zasto se uopće i javljate čitam za jebacinu??
 
dečki nerazumijem vas kojima je to sve puno ako nemaš para za jebacinu desnu ruku i trljaj…neznam zasto se uopće i javljate čitam za jebacinu??
Ma da naj jače nemaš para ajde nemoj da sereš o parama argument bez osnove ko kome da se pravda o parama jednostavno sve je ovo s davanjem išlo malo previsoko
Ima tu svega i svako može reći svoje mišljenje zato je valjda smisao ovog
A ne nema đaba ni u stare babe ja mislim da upravo takvi koji su "puni para ,mogu jebat 2 sata imaju kurac ko magarac" kritikuju svakoga ko napiše nešto u vezi komada najmanje to i koriste
Svakako kome cijene odgovaraju široko im polje ,meni ne i nastojim skinuti
 
Ma da naj jače nemaš para ajde nemoj da sereš o parama argument bez osnove ko kome da se pravda o parama jednostavno sve je ovo s davanjem išlo malo previsoko
Ima tu svega i svako može reći svoje mišljenje zato je valjda smisao ovog
A ne nema đaba ni u stare babe ja mislim da upravo takvi koji su "puni para ,mogu jebat 2 sata imaju kurac ko magarac" kritikuju svakoga ko napiše nešto u vezi komada najmanje to i koriste
Svakako kome cijene odgovaraju široko im polje ,meni ne i nastojim skinuti
Smisao ovoga je da se podjeli neki kontakt i komentar od neke kod koje si bio…ali ugleda da si glup ko k***c…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh