OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bila je u Osijeku nekada prije. Ima li tko iskustva s njom? Da li vrijedi tih novaca?
 
Pozdrav dečki
Ja sam malo listao po plavom oglasniku, nevjerojatno da se javis svakoj sve neke abonove traze, prijatelj i ja isli se malo rugati da vidimo, kaze prekrijte ovo ono, i one kao dolaze bla bla. Mi bacili 200 eura u vjetar da se izrugamo, njih 5 6 na istu foru. Nista na ruke bla bla, kad im to kazes odmah ne valja, a i blokiraju cim ga iskoriste, pa smo im sarali kodove pa brojeve prekrivali,kuknjava i plakanje.

Mene zanima zasto to rade?

Pokusavamo prijatelj i ja preko EGE da idemo skupa na sex ili BJ, al nista to ne zele.

Ima li neka jos nasa stranica di se to moze naci, neki oglasi pa da vidimo.

ako mozda netko ima neki kontakt, neke seoske lujke nek se javi.

Dogovaramo sa jednom starijom zenom, do 20km dolazi oko Osijeka, ako sta bude od toga. Mogu Vam email proslijediti.

Hvala, za svaki info.
 
Mislim, vi ste idioti kad ste poklonili 200€ na prevare, nikad nista ne placas unaprijed, samo na ruke, abon se iskoristi na stranici za kladjenje, pa to mozes i dic od tamo aircash se podrazumjeva, odes na bankomat i dognes
ma nije nas bilo briga, odradili smo posao i uzeli 5 puta vise, cisto smo iz znatizelje to isli.
 
Pozdrav dečki
Ja sam malo listao po plavom oglasniku, nevjerojatno da se javis svakoj sve neke abonove traze, prijatelj i ja isli se malo rugati da vidimo, kaze prekrijte ovo ono, i one kao dolaze bla bla. Mi bacili 200 eura u vjetar da se izrugamo, njih 5 6 na istu foru. Nista na ruke bla bla, kad im to kazes odmah ne valja, a i blokiraju cim ga iskoriste, pa smo im sarali kodove pa brojeve prekrivali,kuknjava i plakanje.

Mene zanima zasto to rade?

Pokusavamo prijatelj i ja preko EGE da idemo skupa na sex ili BJ, al nista to ne zele.

Ima li neka jos nasa stranica di se to moze naci, neki oglasi pa da vidimo.

ako mozda netko ima neki kontakt, neke seoske lujke nek se javi.

Dogovaramo sa jednom starijom zenom, do 20km dolazi oko Osijeka, ako sta bude od toga. Mogu Vam email proslijediti.

Hvala, za svaki info.
Sve što traži bon ili slično,unaprijed nekakve uplate,prevara je.
Kod nas u Os uglavnom EGE, što se oglasnika tiče jedino u Zg imaš neki bolji izbor,ovisi sve što se traži i koje mogućnosti imaš.
 
lijepo si se ti to juce uclanio pa sad prosipass ovdje nesst.. zao mi onih koji ti vjeruju :)
ne ja kazem realno, nema veze kad sam se uclanio. ja samo kazem da Osijek zasluzuje bolje za zabavu, btw ni ne zivim u Hrvatskoj. Nisto lose ne mislim doslovno, samo mi je bzv da nije to malo ozbiljnije kao u ZGu ili ST, ili cak u drugim gradovima blize nasoj drzavi
 
ne ja kazem realno, nema veze kad sam se uclanio. ja samo kazem da Osijek zasluzuje bolje za zabavu, btw ni ne zivim u Hrvatskoj. Nisto lose ne mislim doslovno, samo mi je bzv da nije to malo ozbiljnije kao u ZGu ili ST, ili cak u drugim gradovima blize nasoj drzavi
Bolje te pare daj materi ili ženi i djeci.
Ako ti je dosadno i misliš samo na pi.ke probaj napraviti nešto korisno. Npr. popravi materi kapiju koja je već dotrajala. Bolje ćeš se osjećati.
 


Sve preporuke, cure su top. Obe su bile za 200 eura i 30 min.

Puse preko kondoma, one te pitaju sta zelis i kako.

Eto sretno decki
 


Sve preporuke, cure su top. Obe su bile za 200 eura i 30 min.

Puse preko kondoma, one te pitaju sta zelis i kako.

Eto sretno decki
ja vec krenuo ka osijeku :)
 
Ljudi ni jedna nije vrijedna 100 e za pola sata i nije pola sata nego svrsavanje... Izdrakaj prije nego odes i neces ici kod nje i baciti novac...
Sjetiti te me se svaki put kad to napravite i za svaki put platite mi cugu 😂😂😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh