OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

I još odgovaraš s agentom pošalje te pred vrata ti čekaš ko konj ono ljudi prolaze gledaju šta se dešava moje iskustvo 0 bodova
 
Onaj ko je voljan dat milfari pare nek slobodno ode ima puno boljih cura na ege. Čak bi bilo jeftinije otić do Zagreba i nazad i platit tamo puno bolju curu. Et to je moje mišljenje
 
Jel tko kontaktirao:

Sve super na slikama do zadnje 2-3 gdje izgleda potpuno drugačije u licu (kao neka druga izoperirana)
Bio kod nje, tek na te tri zadnje slike je kako ona u stvarnosti izgleda, ali cura je ok, sudjeluje i trudi se, bar je tako bilo meni…
 
Da li je netko koristio ondate.io osim ege-a? Vidim da se dosta ovih koje su bili na ege i tamo pojavljuju i vise ih ima ali pitanje da li su legit
 

Dogovor je bio brz i lagan, cura je zgodna. Guza čvrsta ali ne velika. Meni taman. Oral sa kondomom, solidno puši. Ugodna je ženska, dobro iskustvo. Nije da se osjećaš da te želi samo rješit i oterat. Odradi profesionalno. Bila je razgovorljiva, ali morao je raditi translate. Žao mi što sam umjesto sat uzeo pola.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh