OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok bećari ! Evo danas bio kod dotične , zgodna , mršava ,sise taman u ruku! Ali brate ko na traci, skini se , lezi, navukla kondom još mi se ni digo nije i počinje pušenje neko osrednje, nema smješka , neda se ljubit sise pogotovo ( samo gledaj) malo ih pomjesio . Zajašila , malo lebdjela iznad mene 2 min , mislim si vtf, zatim me vuče u misionarsku , ja ubo počeo trpat dublje , ona će kao , pliće i sporije ,sere kao velik joj je ( prosječan mi je) moli me u dogy i da se požurimo ! Počeo u dogy , ajd sutila je skoro 3 min a onda požurivanje i da mi izdrka! Izgubio ja strpljenje, pitam ja ima li frendicu pored u sobi, kaže ima , tražio da ju pita da nastavim sa njom! Kaže ova može prebacio se ja u drugu sobu , cura isto bezvoljna , slična prvoj , malo manja sisa i kraća kosa ! Pušenje bolje sa kond. zajašila me i momački se nabijala, nastavimo dogy, jer sam trebao zraka ( u sobama ko u sauni) skinuo kondom i svršio po grudima! Nebih ponovio ni s jednom! Iz vlastitog iskustva mogu reci da ove mlađe nepoštuju ono sto piše u oglasu, i kada im to kažeš prave se luda i samo požuruju ! Dečki sorry sto sam odužio i nisam stavio link ove druge jer ga je uklonila iz ege , malo je bila šmrcava vjerojatno zato ! Koštale me , prva 80 a druga 50€. Žali Boze , bolje da sam izdrkao!
Baš sam mislio otić sutra kod nje kolegica joj je sigurno ova
 
Bok bećari ! Evo danas bio kod dotične , zgodna , mršava ,sise taman u ruku! Ali brate ko na traci, skini se , lezi, navukla kondom još mi se ni digo nije i počinje pušenje neko osrednje, nema smješka , neda se ljubit sise pogotovo ( samo gledaj) malo ih pomjesio . Zajašila , malo lebdjela iznad mene 2 min , mislim si vtf, zatim me vuče u misionarsku , ja ubo počeo trpat dublje , ona će kao , pliće i sporije ,sere kao velik joj je ( prosječan mi je) moli me u dogy i da se požurimo ! Počeo u dogy , ajd sutila je skoro 3 min a onda požurivanje i da mi izdrka! Izgubio ja strpljenje, pitam ja ima li frendicu pored u sobi, kaže ima , tražio da ju pita da nastavim sa njom! Kaže ova može prebacio se ja u drugu sobu , cura isto bezvoljna , slična prvoj , malo manja sisa i kraća kosa ! Pušenje bolje sa kond. zajašila me i momački se nabijala, nastavimo dogy, jer sam trebao zraka ( u sobama ko u sauni) skinuo kondom i svršio po grudima! Nebih ponovio ni s jednom! Iz vlastitog iskustva mogu reci da ove mlađe nepoštuju ono sto piše u oglasu, i kada im to kažeš prave se luda i samo požuruju ! Dečki sorry sto sam odužio i nisam stavio link ove druge jer ga je uklonila iz ege , malo je bila šmrcava vjerojatno zato ! Koštale me , prva 80 a druga 50€. Žali Boze , bolje da sam izdrkao!
Čuj 130€ jebo dvije ženske...
OK usluga nije na nivou, ali je i dosta jeftinije od ostalih
 
Gle decki , nisu cure tako loše , ja sam malo krupniji i nisam maneken! Možda se ja njima nisam dopao, pa su htjele sto prije završit , možda vi prođete puno bolje! Ali brate platio sam , mogle bi se malo potruditi i odraditi ono sto nude u oglasu!
 

Pa da krenemo 😂😂
Jedno od boljih iskustava do sada. Ženska lijepa, zgodna, grudi taman, sočne bradoške 😛.
U stanu je vruće, ali je lijep apartman.
U krevetu lagano zagrijavanje maženje, ljubljenje trljanje nema nikakve žurbe. Polako prelazim sa grudi do stražnjice i nakon nekog vremena malo ubacim prstići jednom, dvaput, a ono doslovno poplava, ja se iznenadio. Oral je sa kondomom neka nova fora sad skoro svaka sa kondomom to odrađuje... Ali jako dobar baš ga je žestoko sisala i gutala, udaranje u misionarskom dok me grebe lagano po leđima, pa se uhvati za sisu, pa mene hvata za bradavice... Ludilo okrenem je u doggy i nakon udaranja završimo... Malo ugodne priče, natucam španjolski lošije nego ona engleski, ali Google translate pomaže kad baš zapne. Nije dugačka pauza bila pogledam dolje, a ona se već lagano dolje dira. A ništa ja kao kavalir idem pomoći, uvalim prst i zajedno radimo taman je svršila i meni se već digao, nabacuje mi kabanicu i idemo još jednom, tu me grizla lagano za usne, pljeskala po guzici u misionarskoj nakon toga sam je opet okrenulo u doggy i uzvratio uslugu sa pljeskanje po guzovi ma... Završili pogledam na sat skoro pola sata duže ostao ne vjerujem ni ja, bez žurbe se spremim pozdravim i onako gologuza me isprati. Nikad nisam ovako na dugačko napisao recenziju, ali mislim da je definitivno zaslužuje. Jbg nećemo uvijek imati ista iskustva sa istim butra a zavisi to od dosta faktora meni ona Rihanna što su ju hvalili nikako nije sjela... Sve je stvar okolnosti kako te zadesi. Ja bi ovo definitivno ponovio 😉
 
Svaka cast na recenziji! ^^

Bas to... bio sam i ja kod te Rihanna-e koja je bila najpopularnija proslog ljeta, OK iskustvo koje ne bih ponavljao. Isto tako bila ona jedna plavusa Melissa, "svi" imali super iskustvo...ja katastrofa.

Dok sam super iskustva imao sa onima koji nisu imali bas najbolje recenzije tj. nisu bile previse popularne.

Nema pravila, dosta toga tu igra ulogu.
 
Svaka cast na recenziji! ^^

Bas to... bio sam i ja kod te Rihanna-e koja je bila najpopularnija proslog ljeta, OK iskustvo koje ne bih ponavljao. Isto tako bila ona jedna plavusa Melissa, "svi" imali super iskustvo...ja katastrofa.

Dok sam super iskustva imao sa onima koji nisu imali bas najbolje recenzije tj. nisu bile previse popularne.

Nema pravila, dosta toga tu igra ulogu.
Ulogu igraju i njihovi šefovi koju im mogu reći da ako se ne uozbilje i počmu radit kako treba mogu spakirati kofere.
A ako je cura jako dobra može ju se i nagraditi sa odlaskom u Dubaji ili neku drugu mondenu destinaciju.
Npr. ova mala sa kojom sam bio prije par mjeseci sad je u UAE, gdje joj je sat 750 eura plus što se sve ekstra plaća pa ode to na preko tisuću.
 
Ulogu igraju i njihovi šefovi koju im mogu reći da ako se ne uozbilje i počmu radit kako treba mogu spakirati kofere.
A ako je cura jako dobra može ju se i nagraditi sa odlaskom u Dubaji ili neku drugu mondenu destinaciju.
Npr. ova mala sa kojom sam bio prije par mjeseci sad je u UAE, gdje joj je sat 750 eura plus što se sve ekstra plaća pa ode to na preko tisuću.
pa nisu one zaposlene u fabrici da im sefovi stosta odredjuju druze svodnistvo je krivicno djelo i nije bas zgodno naredjivat curama ako si im svodnik.. ajd mozda u banana i kurton drzavama poput nase i nekako ali tamo dje sijeku ruku za kradju.. i tamo dje ima zakona... no-noo
 
Pa kad si bolesnik poremeceni,normalna mlada cura trazi normalan posao,a ti ovdje stavljas njenu sliku i ime i pises da ce se mozda kurvati sto joj moze potencionalno sjebati zivot...molim Boga da te prijavi i da te izlome u stanici smece jedno poremeceno.
Prvo,mene jesu pokusali vise puta lomiti,malo mi je godina,znam kako to ide.Nisu uspjeli,jer odmah sam zvao nekog.Drugo,jebao sam je,i?
 

Pozz,
Netko možda išao kod dotične pa da podjeli iskustvo, odnosno da je autentična sa slika?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh