OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bolje se maknuti od toga , problem je veliki u glavi, narkomanka

Prije mjesec dana je bio njen video kako joj guraju bezboj palicu u guzicu
cak kazu da ima i jos nekih videa al to nisam imo zeludac pogledat

BOLJE IZBJECI AKO NEZELIS BOLEST

Bolje se maknuti od toga , problem je veliki u glavi, narkomanka

Prije mjesec dana je bio njen video kako joj guraju bezboj palicu u guzicu
cak kazu da ima i jos nekih videa al to nisam imo zeludac pogledat

BOLJE IZBJECI AKO NEZELIS BOLEST
Ionako se ne javlja
 
Evo recenzija od danas
Odlucio sam se danas pocastiti nakon dugo vremena i posjetiti 2 cure sa svakom 30 min
Prva na redu tzv. Natasa sa plavog unatoč losim recenzijama ajde Reko bas da vidim
130 e pola sata , zenska mozda oko 35 g niza , velika guzica , sise ok , struk vitak, odmah mi ponudila kolegicu za jos 100 e , mala nije losa ali mi se nije uklapala u raspored tako da sam samo odradio natasu , generalno nije lose jedino je lose sto sam svršio za 13 min


Idemo dalje
Tus kod natase i odlazim kod cure sa ege-a pod imenom isadora
Pun podatak , cura je duplo ljepša i zgodnija nego na slikama 130 e pola sata , pravi odnos kao sa curom dok je bila na meni gurao sam joj prst u guzu i zamolio je za anal kaze jos 100 e
Nakon 25 min odličnog seksa predlažem joj anal za 50 e vidno napaljena pristaje pritom glumeći da se boji mog velikog kurca (18 cm , malo deblji)
Dajem 50 e i krećemo
Joj mala koga farbas ulazi u guzu kao u picku .
Na kraju ostao sa tusiranjem vise od sata ukupna steta 180 e
 
Bolje se maknuti od toga , problem je veliki u glavi, narkomanka

Prije mjesec dana je bio njen video kako joj guraju bezboj palicu u guzicu
cak kazu da ima i jos nekih videa al to nisam imo zeludac pogledat

BOLJE IZBJECI AKO NEZELIS BOLEST
Ako imaš slučajno link od tih videa bili ti bio problem da mi pošalješ u privatne poruke? Hvala unaprijed.
 
Zenska na videou nema tetovaze po dupetu..ova ima....postoje sanse ali minimalne....sta bi vam uopce znacio video? Doslovno tip zenskoj gura bejzbol palicu...odvratno....i vi bi na konto toga odlucili dal idete....ajde edge otvorite.. eno isadora je real kako je kolega rekao
 
Zenska na videou nema tetovaze po dupetu..ova ima....postoje sanse ali minimalne....sta bi vam uopce znacio video? Doslovno tip zenskoj gura bejzbol palicu...odvratno....i vi bi na konto toga odlucili dal idete....ajde edge otvorite.. eno isadora je real kako je kolega rekao
Strankinja mi pun k 5 godina radim vani.
Da je nešta domace podbacit 😅
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh