OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nakon sto dam dobio 20 poruka di svi zicate kontakt, preko mail-a smo se dog. Recenzija kad budem na pc-u
 

Netko bio?
Ja bio... Nisam se javio na njen oglas, al' mi ona otvorila vrata, pa ajd sta da se radi kad sam vec tu, valja isprazniti jaja 😂
Uglavnom, meni je puno bolja uzivo, prirodnija i nema taj neki, meni odbojan, musko-transic izgled sa slika... Silikoni posvuda, ako sam dobro skontao i u dupetu, ali izgleda brutalno onako obucena. Kad se skine sise su joj bezveze, vidi se da se cura ubija u teretani pa nema dovoljno masti za iole prirodnije sise, sva je misicava.
Kontakt ugodan, nije neka nadrkana, sluzi se engleskim iako je brazilka😂
30min platio, 140 eura... Ljubljenje, pusenje bez (jeste da je krenula stavljati kondom, al sam rekao da to nije bio dogovor pa je rekla Ok), seks klasika, par poza i to je to... Cura se trudi, ali za moj ukus nekako mekana... Ljubljenje Ok, jezikom, uziva... Dok pusi, valjda pazi na usne i nekako lagano drzi kitu, ja bih da ga cvrsce uzme, nije mi neki poseban feeling bio iako pljuje po njemu... Seks klasika, trpaj baćo dok imas snage, glasa se tiho i nesto na portugalskom zna mrmljati... Utisci su subjektivne prirode i stvar raspolozenja u datom trenutku, mozda bi drugom prilikom bilo bolje i brzo bih svrsio, ali meni je to bio problem pa sam morao uzeti kitu u svoju ruku i traziti da mi lize jaja dok drkam, jedva nekako uspio...
Sve u svemu, cura je Ok, ali nista posebno... Ako si zagorio, idi... 😂
 
Pozdrav svima
Ja sam mlad momak okolina Osijeka novi sam na ovim stranicama. Zanima me postoji li u Osijeku Slavoniji/Baranji, Vukovaru neka zenska osoba od 18 - 50 godina koja radi pegging 😁
 
Eli2021 recenzija kojus vi cekate, da jos jednom napomenem, ne dajem broj, imate mail pa se javite tamo.

Dogovor je bio za prvu malo skakljiv, ipak zena pazi na sebe, svi znamo kakav je posao i kakve rizike ima. Kad smo presli preko toga, dogovor je bio jednostavan, iznajmio sam stan, nasli se.
Žena od nekih 40+ godina, iskreno nisam pitao tocno, to se ni ne pita. Izgled mršava, niska.
Akcija: legni na krevet, malo pricali, poceli se ljubiti, gurnuo sam joj ruko dolje, pa je i ona posla, pusenje ok, nisam nesto obdaren, ali ga nije mogla cijelog primit, lizala mi dupe (pitao sam, dal oce, jer nisam nikad to isprobao, rekoh ajde), Nakon vremena, akcija, koju god pozu zelite, ona je lijepo poslusna, ispucao metak, pa opet legli, malo pricali, tj. lijepo popricali, lagani GF experience, pa sam joj rekao da ode opet dolje, osla je, drugi put nisam stigao ispucat, jer sam bookirao stan i gazda terao van. Na sat ne gleda, lijepo vlazna, ne buni se na skoro nista, dosta toga se moze dogovoriti, razne fetishe i tak, ima dosta tetovaza, koje dobro izgledaju, puši..Za 500kn sat (makar je bilo sat i pol), mislim da vrijedi i novce i vrijeme.

Drugo sto vam preostaje otici u mađu za cca. 400-500kn/h, otici na zene s EGE koje su skoro pa 200€ na sat.
 
Eli2021 recenzija kojus vi cekate, da jos jednom napomenem, ne dajem broj, imate mail pa se javite tamo.

Dogovor je bio za prvu malo skakljiv, ipak zena pazi na sebe, svi znamo kakav je posao i kakve rizike ima. Kad smo presli preko toga, dogovor je bio jednostavan, iznajmio sam stan, nasli se.
Žena od nekih 40+ godina, iskreno nisam pitao tocno, to se ni ne pita. Izgled mršava, niska.
Akcija: legni na krevet, malo pricali, poceli se ljubiti, gurnuo sam joj ruko dolje, pa je i ona posla, pusenje ok, nisam nesto obdaren, ali ga nije mogla cijelog primit, lizala mi dupe (pitao sam, dal oce, jer nisam nikad to isprobao, rekoh ajde), Nakon vremena, akcija, koju god pozu zelite, ona je lijepo poslusna, ispucao metak, pa opet legli, malo pricali, tj. lijepo popricali, lagani GF experience, pa sam joj rekao da ode opet dolje, osla je, drugi put nisam stigao ispucat, jer sam bookirao stan i gazda terao van. Na sat ne gleda, lijepo vlazna, ne buni se na skoro nista, dosta toga se moze dogovoriti, razne fetishe i tak, ima dosta tetovaza, koje dobro izgledaju, puši..Za 500kn sat (makar je bilo sat i pol), mislim da vrijedi i novce i vrijeme.

Drugo sto vam preostaje otici u mađu za cca. 400-500kn/h, otici na zene s EGE koje su skoro pa 200€ na sat.
Moze mail? Ne mogu je naći na smokvi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh