OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Podosta gluposti… Jako je glupo iznositi cinjenice bez pokrica. Zna li se koji je postotak transa (pise li to negdje) ili barem recenzije ili neka statistika ? Osoba koja ima vise odlicnih recenzija na forumu i sad odjednom muško, pa nismo valjda toliko glupi… transica se moze prepoznati, ako nije 1. onda je barem 5.,6. to prepoznao, a ne da jedna osoba zapocne raspravu kako vuče na muško i onda neki nedojebani klinjo napise pa to i je musko …
Jbg,kresnuo si musko sta sad
 
Jeboga, ako ne dodje tjedno jedan, kome trebas ponovot isti kurqc svaki put. Bonovi i placanje bilo kako unaprijed teske prevare, samo novcanice na ruke. Nista drugo nije legitimno.
 
  • Like
reagiranja: MrX
Mislim ,a bon ne može iskoristiti ukoliko ne otkriješ bar code i bitne brojeve pa ne kužim što misli postići s takvim načinom prevare .
 

Nije ta sa profila, cura je ok, oral bez kondoma, ljubazna i ugodna, riđa i pjegava, simpatično ako se to nekome to sviđa. Akcija dobra, surađuje u ničemu ne pretjeruje, uredna. Apartman je isto uredan, dogovor je sa agentom koliko sam skužio, cura ne požuruje i ne drka po mobitelu dok si sa njom, engleski joj je ok. Gundulićeva 36.
Pa da vidimo ako još netko zna da je bio pa da vidimo koliko je pravih cura iza profila.
 

Nije ta sa profila, cura je ok, oral bez kondoma, ljubazna i ugodna, riđa i pjegava, simpatično ako se to nekome to sviđa. Akcija dobra, surađuje u ničemu ne pretjeruje, uredna. Apartman je isto uredan, dogovor je sa agentom koliko sam skužio, cura ne požuruje i ne drka po mobitelu dok si sa njom, engleski joj je ok. Gundulićeva 36.
Pa da vidimo ako još netko zna da je bio pa da vidimo koliko je pravih cura iza profila.
Patricia je trenutno jedina "prava" koja je stvarno ta cura na slikama, sve ostale su ta koju si ti opisao.
 
Pozdrav ! Ima li nesto u osijeku ili negdje u slavoniji, ali da nije 1000 kn za sat vremena. Neki prosjecan ili losiji izgled, ali da je do 100€. Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh