OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav momci!

Ja sam jučer bio kod Amande.. U Istarskoj je ulici, Istarska 18b.. zgrada na ćošku.. Dođeš pred vrata, javiš da si stigao i ona te pusti u zgradu..

Ukratko, ništa posebno.. Prvo tuširanje, onda je pušila jedno 15 minuta, potom sex, poze koje hoćeš.. Nije nešto posebno aktivna.

Ona jeste na slikama, ali su slike dosta dotjerane, puno je mršavija nego na slikama (možda je u međuvremenu smršavila) i lice joj je dosta pjegavo, ali se na slikama ne vidi.. Sise su silikon, ali lijep, i ima dosta nekanu kožu.. Sve u svemu kad se zbroji, neka ocjena 3/5. Može to puno puno bolje, i ne bih ponovo išao kod nje.

jedino mi nije jasno davanje tih tocnih adresa....jel stvarno ina potrebe za tim? Recenzija ok ali detaljne upute lokacije treba ostaviti korisnicima da dogovore sa pruzateljem usluge...doslovno cijeli osijek sutra moze znati gdje se koja nalazi ...i onda cudenje sto ce ih biti sve manje i losije...a na tu adresu naleti vlasnik apartmana i nazove policiju...sta mislite kako su pale ove u sibeniku....covjek ima apartman...krene gledati i traziti recenzije na netu i naleti ovdje na forumu na adresu svog apartmana....dajte ljudi malo
 
Kuzim sto zelis reci, opreza nikad dosta ali mislis li da policija stvarno ne zna sto se dogadja i da niti jedan policajac nikad nije cuo za ovaj forum gdje ima prakticki svakako sve na dlanu? A na kraju krajeva, javni su brojevi, lako se dogovore i saznaju adresu od pruzateljice usluge...
Ali kuzim sto zelis reci da se razumijemo samo nadam se da ne mislis da je ovo super tajna stvar
 
jedino mi nije jasno davanje tih tocnih adresa....jel stvarno ina potrebe za tim? Recenzija ok ali detaljne upute lokacije treba ostaviti korisnicima da dogovore sa pruzateljem usluge...doslovno cijeli osijek sutra moze znati gdje se koja nalazi ...i onda cudenje sto ce ih biti sve manje i losije...a na tu adresu naleti vlasnik apartmana i nazove policiju...sta mislite kako su pale ove u sibeniku....covjek ima apartman...krene gledati i traziti recenzije na netu i naleti ovdje na forumu na adresu svog apartmana....dajte ljudi malo
Šta ti stvarno misliš da policija ne zna gdje se tko nalazi.. Uostalom, da ih zanima, nazovu kao da su klijenti i odu.. Riješena stvar.
 
Kuzim sto zelis reci, opreza nikad dosta ali mislis li da policija stvarno ne zna sto se dogadja i da niti jedan policajac nikad nije cuo za ovaj forum gdje ima prakticki svakako sve na dlanu? A na kraju krajeva, javni su brojevi, lako se dogovore i saznaju adresu od pruzateljice usluge...
Ali kuzim sto zelis reci da se razumijemo samo nadam se da ne mislis da je ovo super tajna stvar

Prvi je problem sto je forum ostvoren za javno. Sve je na tacni, na izvol'te... Bezveze. Dok netko ne najebe.
 
Prvi je problem sto je forum ostvoren za javno. Sve je na tacni, na izvol'te... Bezveze. Dok netko ne najebe.
najveci problem je sto je admin digao ruke od foruma, ne brise neprimjerene postove u kojima su osobni podaci, adrese, privatne slike. a morao bi, jer po zakonu je i on odgovoran za sve sto se pise na forumu.
 
Evo ovo je ona drogirana ukrajinka na koju sam naletio neki dan, to su njene slike, doduse fotosopirane dosta. Sad jel ona iza tog profila ili neka druga ne znam, al eto ako koga zanima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh